Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek is sz@r lett a...

Szerintetek is sz@r lett a Forma 1, amióta nem lehet cigit reklámozni benne?

Figyelt kérdés

Nem tom,ki hogy van vele,de én úgy nőttem fel,ahogy a forma 1 et a cigik miatt szeretem meg(nagyon tetszettek a cigik dobozai),és 2006 óta olyan semmilyen lett szerintem. Pl: A Ferrari nem az igazi a Marlboro nélkül :(


szerintetek ? Vélemények ?


2012. febr. 5. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt hittem csak én vagyok így ezzel a dologgal. A Ferrari a Marlboro felirattal, a MC Laren pedig a West felirattal volt az igazi. Én is nagyon bírtam a cigisdobozokat, mindig az autók jutottak róluk eszembe.
2012. febr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó,de nekem már a kedvenc csapataim is elmentek az f1 ből...
2012. febr. 5. 20:28
 3/8 A kérdező kommentje:
az előzőt a 27.nek írtam.
2012. febr. 5. 20:30
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

valóban szar lett... 2006 előtt baromira izgi volt, hogy évekig meg se lehetett szorítani a marlborós ferkát, meg MSC-t.


a dohányreklámok tiltása után meg mi törtét? egy újonc gyalázta a 2xes bajnokot egy szezonon át, aminek következtében az utolsó nagydíjon bukta el mind2 a VB-címet. rákövetkező évben az utolsó kanyar döntötte el a VB sorsát. 2009-ben a szabálymódosítások miatt egy majdnem megszűnt csapat nyeri a címet, egy olyan pilótával, akit rég leírtak, és az előző 2 évben pontot is alig szerzett. A következő évben 4-en harcolnak a VB-címért, amit az a pilóta nyer meg, aki az év során sose vezette a ranglistát.2011-ben ez a pilóta lett a legfiatalabb 2x-es VB.


Szal tényleg szarabb lett, igazad van.

2012. febr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

tegnap 22:48

Szerintem te pont azt irtad le hogy mért volt jó az elmúlt 5 év

2012. febr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

15:57 es ez vicc amit írtál.

az elmúlt 5 év tényleg nagyon szar volt.

Nekem személy szerint azért,mert 2006 ban a BAR és a Jordan is elment,és a Mclaren-en,Williams-en kívül egy jó csapat se maradt,amit szerettem(Tyrrel,Jordan,Benetton,Arrows,BAR,Mclaren,Williams) volt a kedvencem. A Mclaren,Williams még van,és remélem lesznek is. Most idén meg végre visszajött az igazi Lotus(már nem Renault Lotus ,hanem Lotus).Szóval talán az idei év jobb lesz...

2012. febr. 6. 16:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos a cigiktől volt izgalmas a Schumi dominancia...amúgy csak hogy helyre rakjam a fene nagy hozzáértésed az igazi Lotus 1994-ben kivonult az F1-ből. Azóta indult egy Lotus racing(2010), amiből lett egy Team Lotus majd idénre Caterham. Ők csak megvásárolták maga a Lotus márka nevet. A Reanult-hoz meg beszállt névadószponzornak a Lotus autógyár de nekik sincs közük az igazi Team Lotushoz...
2012. febr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem nem lett rosszabb, sőt! Viszont fogalmazási hibában szenvedsz. Helyesen szerinted vagy véleményed szerint "szarabb" és nem csak simán. Ez olyan mintha egy hölgyre azt mondanám rusnya, neked attól még tetszhet és láthatod szépnek. Szar? Nem szar csak nekem nem tetszik. Na szép napot!
2012. febr. 27. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!