Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Jövöre is lesz majd DRS...

Jövöre is lesz majd DRS használat és DRS Zóna az F1-es futamokon?

Figyelt kérdés

Szerintem néha igen látványos dolgok történek ott! (Hasznosnak tartom) pl:Törökország,Kanada,

De néha nagyon eltudják rontani! pl:Monza(Dupla),Barcelona,Silverstone(ezt meg egyszerűen nem is értettem...(a hangár egyenes sokkal hosszabb lett volna!)

Nem értettem idén sem azt hogy az utóbbi ketttőn mért nem a teljes célegyenes volt az előzési zóna?! Úgy teljesen rövid volt... Még hozzá lehetett volna rakni legalább 100m-ert de inkább 2-öt!

Koreában meg a hátsó hosszú egyenes közepétől lehetett csak használni...hát ez is rövid lett mit mondjak

Meg hát a csapatoknak is hozzá kellett szokniuk a végáttétel beállitásához,bár év vége felé is jópárszor nem sikerült normálisan belőni a végsebbességet...


2011. dec. 31. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Törökországban és Spaban jelentéktelen előzések születtek. Én azt nem hívom versenynek hogy 30 km/h előnnyel elmennek a másik mellett. Monzaban tökéletes volt a rendszer, arról senki sem tehet hogy Hamilton nem tudta használni. El kéne törölni ezt az egész rendszert, csak műelőzések születnek így.
2011. dec. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyenlőre sehol sem írnak róla, hogy eltörölnék.
2012. jan. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!