Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Kemény Dénest szentté avatják...

Kemény Dénest szentté avatják a londoni olimpia után?

Figyelt kérdés

2000-ben a Sydney-i olimpiát követően a Magyar Köztársasági Érdemrend tisztikeresztjét vehette át /polgári tagozat/. 2003.augusztus 20-án a Magyar Köztársasági Érdemrend középkeresztje /polgári tagozat/, 2004-ben az athéni olimpia után a vízilabda válogatott címvédéséért a Magyar Köztársasági Érdemrend középkeresztje a csillaggal (polgári tagozat) kitüntetést kapta. 2008. augusztus 29-én a pekingi olimpiát követően az immáron háromszoros olimpiai bajnok szövetségi kapitány a Parlament kupolatermében dr. Sólyom László köztársasági elnöktől, Gyurcsány Ferenc miniszterelnöktől és dr. Szili Katalintól az Országgyűlés elnökétől a Magyar Köztársasági Érdemrend nagykeresztjét (polgári tagozat) vehette át.


Magasabb rangú állami kitüntetés nincs már, amit nem kapott volna meg. Kérdem én, egy esetleges londoni győzelem után mi lesz vele? :)


2011. dec. 28. 01:04
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom mi lesz vele, de simán megérdemelné... Csak az a baj, hogy Londonban nem fogunk nyerni... :(
2011. dec. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem irigykedek, de érthetetlen, miért ajnározzák ennyire a sportolókat. A teljesítmény egy dolog, de semmi többet nem tesznek, mint az átlag, fillérekért dolgozó ember - sőt!

Azonkívül a sportolók többsége emberileg egy nagy nulla.

2011. dec. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kemény Dénes óriási példakép a számomra! Minden interjút cikket elolvasok vele kapcsolatba. Azzal együtt hogy a világ legjobb vizilabda válogatottját rakta össze, állatorvosként is dolgozik. Hihetetlen módon csodálom ezt az embert, pedig semmi közöm a vizilabdához.
2011. dec. 28. 16:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz nyerni kéne Londonban. Nem igazán esélyes a magyar csapat...
2011. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szentté avatják 100%.

De az a baj nem mi fogunk nyerni:(

2011. dec. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mi ez már ez a pesszimizmus? Peking előtt nem mi voltunk az esélyesek rosszul szerepeltünk a világversenyeken mégis simán nyertük az olimpiát. Most mégjobb a csapat, hozzuk az olimpiát rutinosan!
2012. jan. 1. 22:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!