Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Van különbség aközött, hogy...

Van különbség aközött, hogy valaki "olimpikon" vagy "olimpiai bajnok"?

Figyelt kérdés

2011. dec. 20. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ugyanaz a kettő.
2011. dec. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Olimpikon aki részt vesz az olimpián, bajnok aki meg is nyeri.
2011. dec. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bánomisén ***** válasza:
100%
Az előző a számból vette ki a szót. Mindenki olimpikon, aki indul az olimpián, akik meg aranyérmet nyernek, ők az olimpiai bajnokok.
2011. dec. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki olimpikon,aki a megfelelő kvalifikációs versenyeken kvótát szerez magának,és el is indítja a szövetség az olimpián.Ez a kifejezés már magáért a részvételért megilleti a sportolót,versenyzőt.


Olimpiai bajnoknak ezzel ellentétben csak az mondhatja magát,aki az adott sportágban mindenkit maga mögé utasít.

2011. dec. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is valahogy így gondoltam, köszönöm, hogy írtatok és megerősítettetek! :)
2011. dec. 20. 13:47
 6/7 LadyLee ***** válasza:
Igen, és Csisztu Zsuzsa szerint a női olimpikon az olimpina...
2011. dec. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen van különbség!Ha valaki olimpikon az nem jelenti azt,hogy gyertt is már olimpián!
2011. dec. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!