Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ti örültük, hogy jövőre nem...

Ti örültük, hogy jövőre nem az RTL-KLUB fogja közvetíteni a Forma 1-et?

Figyelt kérdés
Melyik kommentátornak örülnétek?
2011. nov. 27. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, Paliknak.
2011. nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmi sem változik csak a kamerákon nem RTL hanem M1 matrica lesz.. :D
2011. nov. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Tök mindegy melyik TV közvetíti (azért legyen raja a kábelen).

A Palikot én is visszasírom.

2011. nov. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, örülök.

Szeretném ha Gundel Takács Gábor, Szujó Zoltán közvetítene, de Palik a mindenem:D ESetleg LAci mellé egy Horty Gábor? Csak akkor minimum 12-es karikával kellene közvetíteni, mert amit az az ember élő adásban művel♥

2011. nov. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy most meg fogtok kövezni, de én a legjobb SZAK kommentátornak Dávid Sándort tartom. A hangja miatt kissé unalmasnak tűnt a közvetítése, de óriási tudással volt felvértezve.

Persze mellé egy szórakoztató Palik Lackónak nem lennék ellensége :)

2011. nov. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak amiatt aggódok, hogy az M1 majd valami gyatra kommentárt alkalmaz majd, amivel elszúrják az egészet.

Dávid Sándor altatóorvosként is nagy karriert futhatott volna be (bár még nem késő), Gundel T. hangja és stílusa a focihoz nagyon jó, de F1 kommentátorként nem tudnám elképzelni. Mezei Dániel régen, Palik mellett jó volt, de egyedül nem lenne az igazi. A lehetséges alternatívákat ismerve én komolyan örülnék, ha a Czoller Gyula maradna legalább az egyik mikrofonnál - ha másért nem is, 10 év alatt legalább megszoktuk a hangját és úgy ahogy ő is belerázódott a szövegelésbe. Palik comeback-jére -sajnos- nem igazán fogadnék.

2011. nov. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Palikon jókat lehet kacagni. én főleg a redbull airrace alatti terminus technicusain szakadtam meg, de azért F1-ben is alkotott néha. egyértelműen Horthy Gábor kellene kommentátornak, senki más. ő magával is el tud beszélgetni
2011. dec. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolom Mezei Dániel lesz az 1ik kommentátor aminek nem örülök. Az M1 állítólag HD felbontásban fog sugározni. :)
2011. dec. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!