Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Sebastian Vettel vagy Jenson...

Sebastian Vettel vagy Jenson Button Forma-1 pilótának van több rajongója?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 20:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Buttonnek, régebb óta versenyez, régebb óta ismerik, tehát szerintem a rajongója is több.
2009. ápr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Ebben az évben nagyon nagy szám lett Button, mert jó autója lett és ezért tud nyerni. Úgy ünneplik az ismerőseim mintha valami újonc sztár lenne. Ha tavaly megkérdeztünk volna valakit, hogy ki a kedvence, nem hinném azt mondta volna, hogy Button. De most ő a felkapott sztár a forma 1-ben. Úgy, mint volt Hamilton, vagy Raikonnen. De én azért drukkolok Vettelnek már tavaly óta, mert látom benne a tehetséget.
2009. ápr. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Button régóta van a Forma 1-ben,szerintem is neki vana több rajongója. 2004-ben már ment egy jó szezont,amikor 3.-ik lett összetettben.
2009. ápr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%
Vettel ha még így fojtataja a szezont mint az elmúlt hetekben, hamar megelőzi Buttont a rajongói tábort illetően. Vagy már meg is előzte!
2009. ápr. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%

Nekem már 4 éve Jenson a kedvencem, Jarno Trullival együtt.

és ha Vettel teljesítményét nézzük, szépen növeli a hátrányát az utobbi futamokon :P

2009. szept. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%
sztem fettel az 1 beképzelt állat én nagyon nem bírom viszont buttonnak meg azért van több rajongója mer most kapott 1 jó kocsit és most ő van felhypolva amúgy meg én már az első perctől fogva hamiltonos vagyok.
2009. okt. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
52%
Elmondanám, hogy Vettel a legnormálisabb és a legtehetségesebb mind közül... rohadtul nem beképzelt, és még menedzsere sincs, hogy a seggét is kitörölje, mint csokifiúnak(hamilton). Úgy hogy gondolkozz el miket beszélsz..
2010. máj. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
9%

Egyetértek az utolsó válaszolóval.

Sebastian a legkevésbé sem beképzelt,nem panaszkodik a rádióban,nem úgy mint Alonso minden apróságért.

Vettel közvetlen,és mindig jó kedvű,mosolyog,pozitív személyiség,nem úgy mint néhány ember a Forma-1 ben ,akinek az arcán egy mosolyt sem látsz a 10 év alatt.

Szerintem Sebastiannak nagyobb a rajongói tábora,hiszen fiatalabb,tehetséges,tele ambícióval,és meg akarja mutatni h ő a legjobb a mezőnyben.

És pl neki szurkolok.

Hajrá Seb!

2010. júl. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem Buttonnak van több,Vettelnek legalább akkora pofája van mint Alonsónak...
2010. aug. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Hát szerintem közel sem..

Vettel kimondja amit gondol,nem kertel ez nagyra értékelhető.

Más részt Sebet nem lehet Alonsóhoz viszonyítani sz.tem...

Pl: csapat utasításos dolog,állandóan panaszkodik a rádióban,stb..

Seb hol panaszkodott eddig?

2010. aug. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!