Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Overdoose, mit gondoltok róla?

Overdoose, mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Sok kox-al túladagolt ló. :(
2009. ápr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
60%
Sok-sok évnyi tenyésztés, hatalmas szerencse, óriási genetika. Persze ezekkel a lovakkal úgy bánnak, mint a hímes tojással, minden körülményt az ideálishoz közelítenek a teljesítmény érdekében. Doppingolásra nem sok esélyt látok, mert ahol ekkora pénzekben játszanak, ott elég szigorú ellenörzések szoktak lenni.
2009. ápr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tud futni,az biztos,csak mostanság kicsit túl sokat folyik...(a csapból);)
2009. ápr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nem hiszem hogy dopping! Nem dopingolna egy olyan tulajdonos aki a ló egészsége érdekében nem indította újra a lovat Párizsban! Szerintem még fáradtan is nyert volna!


A vasárnapi versenyen eredeti ideje 52.6 mp volt, ezt két másodperccel rosszabbra változtatták!!

Miért?????

2009. ápr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Biztos,hogy nem doppingolják,nem kockáztatják az egészségét meg a nyerhető versenyeit.

A származása egyébként telivérben nem világszám,ezért nem is foglalkoztak volna vele Angliában különösen,ha ott marad,mert ez alapján nem néztek ki sokat belőle.

Az angol ménes egy képviselője nyilatkozta ezt.

A ló most sánta,nem biztos,hogy Angliában versenyezni tud.

2009. máj. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hát szerintem tehetséges egy ló, az biztos. egyet viszont nem tartok jónak, hogy mint ahogy előttem is mondták, hogy mindenhonnan ő folyik. én szeptemberben voltam a távlovas világbajnokságon. azt senki nem tudósította hogy mi volt, de Overdosról már akkor hallhatunk valamit ha egy rosszat lépett vagy valami. amúgy jó ló, és remélem szép eredményei lesznek
2009. okt. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Rendesen tönkretették,nem tudni,futhat-e még valaha.
2009. okt. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kolbász lesz belőle!!!!
2010. ápr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!