Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mi a véleményed Kamui Kobayash...

Mi a véleményed Kamui Kobayashiról?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon érdekes dologról beszélt Szabó Robi és Gundi a meccs közvetítése alatt. Miszerint Kamui Kobayashit a legtöbb F1 rajóngó szereti. Szerintem igazuk van.:d Én is nagyon szeretem Kobat. Szerintetek?
2011. júl. 28. 15:15
 1/9 anonim válasza:
Vicces figura,ténleg mindig csinál valami amivel ki tud tűni a töbiek közül :)
2011. júl. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2011. júl. 28. 15:37
 3/9 anonim ***** válasza:

Olyan, mint Sato volt csak vezetni is tud :))

Azt nem ertem, hogy meg egy top csapat sem igazolt le oO

Igen mindenki szereti!


Remelem a Hungaroringen is lesz egy Kobayashi-kanyar xD

2011. júl. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pl. Massa helyett én is megnézném Őt. De én Kobat Vettel csapattársaként tudnám elképzelni:D
2011. júl. 28. 16:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is bírom. Jópofa figura, a pályán meg agilis, élvezet nézni egy-egy mutatványát.
2011. júl. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Neked is Köszi(:
2011. júl. 28. 19:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Igaza van az eddigieknek. Kobajasi óriási figura,pályán kívül is, és a versenyben is. Hamilton mellett ő a másik aki tényleg azt csinálja ami a Forma 1-ről szól. Autó versenyzik, nem csak körbe-körbe megy, és taktikázik mint a többi pilóta. Nem is értem, hogy miért nem csapott eddig le rá egy nagyobb csapat. Őt egyszerűen nem lehet nem szeretni:) Ha jók az információim akkor jövőre is marad a csapatába, pedig szívesen nézném egy élcsapatnál ( csak ne a Ferrarinal :) ). De tartok tőle, ha az élmezőnybe kerülne akkor őt is kikezdenék sokan a stílusa miatt úgy mint Hamiltont, vagy akár Alonsot amikor agresszívabban megy...

Az első F1-es futamán megszerettem, és már akkor tudtam, hogy ő nekem évekig nagy kedvencem lesz :)

2011. júl. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 19:42

Azert en az agresszivekhez odaraknam Schumit it ;)

2011. júl. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nektek is köszi:D

Kobayashi a király:D

2011. júl. 29. 08:24

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!