Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek megbüntetik...

Szerintetek megbüntetik Buttont? Ha igen akk mit kap?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 23:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az FIA megint bizonyította a hozzá nem értését. Megvárták amíg Button előre vergődik és így már nem lehet büntetni....Ki kéne lépni Ecclestone-nak az FIA alól.
2011. jún. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
ott is pofa alapján osztják a bűntetéseket...
2011. jún. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Button biztos jóban van pár fejessel
2011. jún. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az Alonsos egyértelműen versenybaleset volt mert látszott hogy már Button a kerékvetőn volt amikor Alonso ráhúzott. Ezért inkább Alonso ment neki mert Button már nem húzhat le a fűr Alonso meg próbálta oda letessékelni hogy elférjen és ne csúszon ki. De ő nem fog miatta le menni a fűre. A Hamiltonos meg egyértelmű volt hogy elsimítják mert csapaton belül történt. És ez így jó.
2011. jún. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ne k*csögöljetek már hogy nem a kedvencetek nyert. Elmondtam miért nem kapott egyértelmű volt hogy nem kap. És nem azért mert jóban van pár fejessel. Schumi meg hogyha dobogóra akar állni akkor kűzdjön meg érte akkor lesz igazi nem úgy ha csak felnyomják rá.
2011. jún. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
én nemigazán értem ezt az egészet, mit vett el ez a button gyerek, meg kinek a fia? ha valaki vmi gonoszat csinált az biztos rossz Brown volt.
2011. júl. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!