Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Gp2 vagy egyéb kisebb autó...

Gp2 vagy egyéb kisebb autó versenyekhez is milliók v milliárdok kellenek?

Figyelt kérdés

Pl.: Rally,Gp2, ilyen olyan renault cup vagy valami ilyesmi versenyek gondoltam...


Köszi:)


2011. febr. 24. 18:15
 1/5 anonim válasza:

A GP2 azért nem egy kiskategória, konkrétan az F1 utáni második legfontosabb nyíltkerekes széria Európában.:) Borzalmasan fizetős cucc. Rallynak nem tudom melyik sorozatára gondoltál, mert természetesen nem összehasonlítható egy WRC egy magyar bajnoksággal; előbbi, bár sokkal olcsóbb mint egy formula-verseny, de átlagember nem valószínű, hogy megfizethetőnek találná.


Magyar bajnokságok, tudtommal, egymillió környékén vannak, ha egész éves nevezést ad le az ember; mindez a WTCC-hez képest semmi, mert ott egy hétvége kerül ugyanennyibe. (Utóbbinak a forrása: [link]

2011. márc. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A linket persze sikeresen elrontottam, tehát:

[link]

2011. márc. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

nos nekem az egyik ismerősöm mondta h a suzuki kupa ami a legkisebb az aszfalton a gokart után ott 1 év kerül 6 millio Ft-be

a válasz sajnos igen:S

2011. márc. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos. Az autó/motorversenyzés luxussport. Még a relatíve gazdagok se sokáig bírják szponzorok nélkül.

Onnantól kezdve, hogy motorja van, már drága.

2011. márc. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Na, jobban utánanéztem a dolgoknak, és a következőt találtam a Magyar OB-vel kapcsolatban:


1600 ccm-ig 52500Ft, efelett 63k. Plusz regisztrációs díj, 50k/év, de nyilván ehhez még autót is kell szerezni valahonnan (gyanítom lehet bérelni, de lehet hogy hülyeséget mondtam), de ez nem is tűnik olyan húzósnak. Ahhoz képest legalábbis, amiket itt írtunk, egész kellemes összegek, csak nyilván nem ilyen egyszerű a dolog, mint itt leírva.


(Forrás: [link] )


Igaz, tavalyi a dokumentum, a kérdésed sem mostani, de hátha még aktuális; az árak meg egy év alatt nem hiszem hogy tízszeresére nőnének.

2011. márc. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!