Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Erőemelésben mi az elvárt egy...

Erőemelésben mi az elvárt egy 120 kilós férfitól a versenyeken?

Figyelt kérdés
Gondolok itt gugolás,fekvenyomás,golyó meg a többi hasonló dollogra,miből kb mennyit kell bírni?
2010. nov. 23. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

kevered a strongmant az erőemeléssel.


fekvenyomásban olyan 240 kiló, de 200 felett nincs ok szégyenkezni, guggolásban 350kiló, felhúzásban 300kiló. Ez összesen 900kiló, az nem számít rossznak.

2010. nov. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem ir semmit a tajekoztaton ?


mindegy h hany kilo vagy lehet h egy 70 kilos tobbet el bir mint a 120 kilos.

2010. nov. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát először is kösz a válaszokat egy éve gyúrok intenzíven előtte kihagyásokkal és elkezdtem szépen erősödni és megfordult a fejemben,hogy 2-3 év múlva ha még edzek kipróbálnám magam valamiben.

De nem ér annyit számomra biztos nem,mert ahoz nagyon sok cuccot be kéne nyomni és itt nem a fehérje porra gondolok mert attól senki nem nyom 200 felett és egyébként is az ilyen versenyeken teli vannak koxal mint állat,nem nézem le nem vetem meg használtam én is most is egy kúra alatt vagyok de ez messze meghaladja azt amit én hajlandó lennék beválalni.


Azt azért nem mondanám,hogy egy 70 kilós többet bírna mint én max ha agyon van bökve minden jóval alapból biztos nem,habár ha az arányt veszzük a testsúlyhoz képest akkor biztos jobban áll.

2010. nov. 23. 17:59
 4/7 anonim ***** válasza:
nem mindenki koxol, 200 kiló simán megy koksz nélkül is. Tehetség kell hozzá. én 5 év alatt jutottam el naturálon a 150-es fekvenyomáshoz. (30-al kezdtem)a koleszos szobatársam fél év után kinyomta. őserő volt benne, baromi jól nyomott fekve, pedig nem kokszolt. rövid keze volt, és vastag mellkasa, szinte alig kellett mozgatnia a súlyt. jó alapjai voltak a fekvenyomáshoz. ez számít.
2010. nov. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Fél év alatt őserő na persze :)

Azt elhiszem,hogy te 5 év alatt felfejlődtél mert az még reális.

Sok olyan emberrel találkoztam aki naturálnak mondta magát,akadt olyan is aki még azt is letagadta,hogy gyúr és szintén őserőre és genetikára fogta,persze mikor egy ismerőse elszólta magát akkor meglepődtem.

Persze láttam olyat is akiben tényleg őserő volt ahogy mondtad de az ilyen 100-ból egy a többi koxol mint az állat és tagad az ilyeneket könnyű felismerni ha abbahagyják majdnem olyanok mint előtte

2010. nov. 24. 15:06
 6/7 anonim ***** válasza:

AZ hogy valaki nagydarab attól még nem biztos hogy erős

én nap mint nap látok felpumpált izomkolosszusokat a teremben és elképesztően gyengék a súlyukhoz képest.

ha meglátnál engem elröhögnéd magad de a 77 kilós súlyommal és 169.5 cm -es magasságommal sokkal erősebb vagyok a zöménél. am a rövid kéz kis test nem annyira előnyös kissebb ember kevesebb izomrost kissebb csontok gyengébb fizikum. egy nagytermetű ember előnyösebb az erő területén ez tény.

nade kezd el az erőemelő módszereket

tesztoszteron.hu

a bodybuilding.hu-t kerüld az egy fos úgy ahgoy van egy vicces szar.

2011. dec. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megvettem a testépítés nagy eciklopédiáját abból tanulok nem a bodibuilder.hu-ról azt már néztem és egyet értek.

De ami a legszarabb ott aza bvtv semmit nem ér az a műsor.

Viszont arnold bátyánk tudott valamit eléggé jól teli van tömve az a könyv hasznos infóval is bár van benne számomra haszontalan is.

2011. dec. 21. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!