Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Max Verstappen vagy Lando...

Max Verstappen vagy Lando Norris fogja nyerni a 2024-es F1 szezont?

Figyelt kérdés

ma 11:31
A kérdező szavazást indított:
Lando Norris
Max Verstappen
7 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem Norris. Sokkal motiváltabb ő is és a csapat is.
ma 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a pilótákon múlik, akkor Max, ha a mérnökökön, akkor Norris.

Most azt mondanám, hogy nagyon vékonyan, de Max címet véd.

ma 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én még azt is el tudom képzelni, hogy végül Piastri fogja kikaparni a gesztenyét Verstappennek.
ma 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

52 pont van köztük. Ha Norris mostantól megnyer minden futamot, mind a 3 sprintfutamot megnyeri, minden futamon elhozza a leggyorsabb körért járó pontot, tehát Verstappen mögötte végez mindenhol és mindig, akkor is csak 51 ponttal szerezne többet Norris.

Ez azt jelenti, hogy önerőből kb 1% esélye van. De ez technikai sport is, bármikor jöhet egy meghibásodás, kiesés. De ez megtörténhet a McLarennel is.

Ha nem történik semmi extra, akkor Verstappen nyer.

ma 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

egyetlen dolog szól Norris mellett: hogy egyértelműen övék a legjobb autó.

Lando idén nekem egy kicsit csalódás, nem igazán viseli jól az esélyekkel járó nyomást. ennyi hibázás nem fér bele valakitől, aki a címre hajt.

a McLaren sem elég jó mint csapat. stratégiai bakik is vannak, de a leginkább érthetetlen, hogy nincs letisztázva, melyik pilótájuktól mit várnak. az utóbbi hónapokban két olyan futam is volt, ahol megcserélhették volna Piastrit és Norrist, és akkor nem 52 pont lenne a hátránya Verstappenhez képest, hanem csak 42. nem olyan kevés 10 pont, simán lehet, hogy pont ennyi fog hiányozni a végén.

oké, versenyezzenek szabadon - amíg nincs tétje. de most igenis van tétje. akkor is, ha nem annyira ütős a bajnokesélyes teljesítménye. anno a Ferrari is besorolta Irvine mögé Schumachert a balesete után. mert akkoriban már időtlen idők óta nem szereztek címet, és tudták, hogy minden lehetőséget meg kell ragadni. ezt a hozzáállást hiányolom a McLarenből. nem tudom, mitől félnek, hogy megsértődik Piastri a második státusztól és ott hagyja őket? hülye lenne. de ha mégis, könnyedén tudnának a helyére másik erős pilótát szerződtetni.

ma 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4 Igaz amit írsz, csakhogy arra alapozol, hogy Max minden futamon második lesz. Az elmúlt 7-8 versenyből ha jól rémlik összesen kétszer lett második. Elég ha néha befér elég Piastri, Leclerc, Hamilton vagy bárki más, és akkor már elég lesz Norrisnak megnyerni a futamokat.

Szerintem Norrisnak simán van esélye.

ma 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokkal nagyobb az esély arra, hogy Verstappen minden futamon legalább a 2. lesz, minthogy Norris lehozza az egész évet. 3 győzelme van idén. 99.999%, hogy Norris nem nyer meg minden futamot, nem nyer meg minden sprintfutamot, és nem hozza el az 1 pontokat. 6 futam van hátra, és az előző 6 futamból Norrisnak van néhány 3. hely, 4. hely és 5. hely is.
ma 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!