Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mi a véleményetek az idei...

Mi a véleményetek az idei olimpián elért magyar eredményekről?

Figyelt kérdés
Ilyen teljesítményre számítottatok előzetesen vagy alul/felülmúlta a várakozásaitokat?
aug. 11. 12:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Bennem is kettős érzések vannak, a kajak-kenu nagy csalódás, bár a csajok holtversenyes bronzérme számomra az olimpia egyik kedvenc jelenetét eredményezte :)

A csapatsportoktól is többet vártam volna, de sajnos a látottak alapján tényleg jobbak voltak az ellenfelek. Hogy ez csak pillanatnyi állapot, vagy általánosságban is így van, az sosem derül már ki.

Viszont volt sok meglepi jó eredmény is, számomra ilyen pl. a nyíltvízi úszás dupla dobogó, Márton Viviana és az öttusa arany a végére. Sőt, én a kisebb sikereknek is örültem, pl. mikor Takács Boglárka bejutott az elődöntőbe, vagy Vadnai Jonatán pontszerző helyének. Szóval mindenkit saját magához próbálok mérni.

És összességében sem lett ez egy rossz magyar teljesítmény, lehet itt Ütbegisztánon lovagolni, de akkor azt is látni kellene, hogy kiket utasítottunk magunk mögé.

aug. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kicsit felemás érzéseim vannak. Rengeteg szép eredményt értek el a sportolóink, és sok szép pillanatot szereztek nekünk, nézőknek. A teljesség igénye nélkül a férfi kardozók és párbajtőrözők csapat eredményei, a nyílt vízi úszók kettős dobogója, Gulyás hatalmas győzelme a végére...


Ugyanakkor vannak fájó pontok:

- Szilágyi Áron gyenge egyéni szereplése. Mármint nem egy 4. aranyat vártam tőle, de szerintem azért ennél a mostaninál ő is többre gondolt. Sajnos könnyen lehet, hogy az játszott közre a mentális állapotában, hogy az idióta edzője cserben hagyta, amiért nem hagyta a szövetség, hogy a testvérét erőltesse be a csapatba.

- Hasonló a helyzet a kajak-kenunál, Csipes Tamara és az alkoholista apja szépen kitúrták Kozák Danutát, pedig vele nagyobb esély lett volna a páros vagy a négyes győzelmére.

- A női kardozók csapat eredménye is fájó pont, főleg azért, mert egyikükön ment el a dolog, aki láthatóan mentálisan labilis, miközben a többiek mindent megtettek.

aug. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!