Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » A szakmában és a nemzetközi...

A szakmában és a nemzetközi szaksajtóban miért tartották fő aranyesélyesnek Márton Viviánát, ha a felnőtt mezőnyben még nem is voltak kiemelkedő sikerei?

Figyelt kérdés
Honnan látták előre, hogy ennyire jó lesz?

aug. 9. 23:31
A kérdező szavazást indított:
Nem tudom és nem is erdekel
Nem tudom, de engem is érdekelne
Én tudom, lásd alább kifejtve
10 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem tartotta szerintem senki annak. Pont ez a vicces az egészben. Mindenkit beharangoztak aranyesélyesnek, róla meg egy szó nem volt. Szerintem a legtöbben azt se tudták hogy indul ilyen nevű versenyző.
aug. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem marinéniről beszéltem, hanem a szakmáról, a szaksajtóról:


Pl. a Sports Illustrated is július 24-én őt jósolta aranyérmesnek:


[link]

aug. 10. 01:03
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Mennyire kemény már, hogy nem is azt a súlycsoportot nyerte meg, ahová a SI várta, hanem 10 kilóval magasabbat.
aug. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Brian Cazeneuve is csak egy ember és a véleménye csak egy ember véleménye.

Mindenki győzött akit aranyérmesnek várt?


Mert ha nem, akkor ez inkább a vak tyúk is talál szemet esete.

Vagy megjósolta, hogy az USA 4x100-as váltója elcseszi a váltást?

Szilágyi Áront milyen helyre várta?


A jóslás elég bajos dolog. Kiváltképp a jövőre nézve.

aug. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4:


A Szilágyi vezette magyar férfi kardcsapatot ezüstérmesnek várta Dél-Korea mögött, és úgy is lett. Szilágyi betlijét egyesben ő sem látta előre (ezüstöt prognosztizált neki), de nem is az volt az állításom, hogy mindent eltalált, csupán az, hogy Márton Viviána aranyesélye a szaksajtóban a szakmai megítélés szerint fennállt, nincs szó meglepetésaranyról.

aug. 10. 14:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Valakit kellett küldeni...
aug. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%

#5


Vagyis ő is csak találgatott. Csak utólag látszik okosnak.

aug. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7:


Ok, ha te meglepetésaranynak akarod látni, akkor lásd annak, ha úgy nagyobb az örömöd.


Ettől még tény, hogy Márton Viviána úgy robbant be a felnőtt mezőnybe, hogy a szaksajtóban egyértelmű esélyesként tartották nyilván az olimpia előtt.

aug. 10. 18:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Sokakat tartottak esélyesnek, köztük őt is, és nála be is jött. Viszont az öttusában induló két férfi versenyzőnél nem jött be, ahogy Pupp Rékánál sem, és sorolhatnám. Kb. 20-nál is több éremesélyes volt, köztük Viviana is. És azért tartották őt arany esélyesnek, mert a testvére EB-t nyert, és pár hónap óta készültek, ez már az első 2 párbajon is látszott, főleg amikor a jóval magasabb belga is felül lett múlva.
aug. 11. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen, szamos magyar favorit betlizett, ezért lett a MOB által várt 10-12 aranyból 6.


De ez Márton szempontjából lényegtelen. És már az olimpia előtt aranyesélyesként tartották számon, nem csak közben vált azzá.

aug. 11. 13:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!