Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Kimi Raikkonen miért lökdöste...

Kimi Raikkonen miért lökdöste mindig a pályabírókat amikor kiesett egy futamról?

Figyelt kérdés

Szoktam visszanézni régebbi F1-es Futamokat, főleg a 2000-es évekből, és feltűnt, hogy Raikkönen rendszeresen lökdösődött a pályabírókkal, még McLarenes korszakában. Miután kiszállt az autóból, a bírók ki akarták kísérni vagy mutatták, hogy merre tud kimenni, erre mindig lökött rajtuk egyet...

Abban az időszakban még gyerekként csak felületesen néztem a futamokat, most így utólag felmerült bennem, hogy miért lökdöshette vajon a pályamunkásokat amikor azok segíteni akartak neki? Más pilótáknál nem tűnt fel.

Pl. 2003 Európa nagydíj, 2004 Maláj nagydíj, 2004 Német nagydíj, 2006 Magyar nagydíj, stb.



aug. 8. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vodkát próbált tőlük kunyerálni.
aug. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Mert egy tahó paraszt.
aug. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#2 és mivel tahó alkoholista parasztokra van igény, nagyon népszerű volt a rajongók körében.
aug. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon ideges és csalódott vagyok velem sem lehet beszélni. El kell vonulnom lenyugodni.

Vagyunk így ezzel sokan…

aug. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!