Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Jól sejtem, hogy ha nincs az...

Jól sejtem, hogy ha nincs az algír boxoló körül a botrány, akkor Hámori Luca nevét kb. nem is hallottuk volna?

Figyelt kérdés
El tudom képzelni, hogy úgy egyébként hány embert érdekel az amatőr női box. Pláne így, hogy Luca tovább sem jutott, ha nincs az algír botrány, max. megemlítés szintén lehetett volna hallani a nevét.

aug. 7. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Ha nincs Algír boxoló még érem is lehetett volna attól függetlenül hogy nem hallottál róla.
aug. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Ez azért így nem igaz. Első magyar női boxolóként jutott ki, ment egy kört, ahol tök dominánsan boxolt, nem volt ezzel a szerepléssel semmi baj. Nyilván nem volt egy címlapsztori, de rendben volt első olimpiának ebben a sportban. :)
aug. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
2 kört ment
aug. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Jogos, pláne. :)

Az ír elleni meccsét el is felejtettem már. Repül az idő.

aug. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Én már előtte is hallottam róla, kőszegi vagyok.
aug. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
Nem sejted jól.
aug. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!