Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Imane Khelif férfi vagy...

Imane Khelif férfi vagy nőként született?

Figyelt kérdés

aug. 3. 17:10
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
62%
20: XXY lesz az. :)
aug. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 Thunderfairy ***** válasza:
52%
Azért KOKO-t böven nem ütné ki Khelif. Luca is végigállta ellene a meneteket. Khelif egy interszekszuális NŐ. Itt az egyik hozzászoló által megadott linken van egy olyan cikk is hogy nem teljesen pontosak Khelif vizsgálatai.
aug. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:
81%
Elvileg ő nőként született, külső női nemi szervekkel és állítólag egy vizsgálat y kromoszómát mutatott ki nála (ez jelentheti azt, hogy a hasfalban vannak heréi, de nincs bizonyítva, legalábbis neten nem találni erről semmit).Az biztos, hogy az izomzata, a testfelépítése nagyon férfias. Önmagában a magasabb tesztoszteronszint nem feltétlenül okoz nagyon fèrfias külsőt. Nekem nőként pubertáskorom óta magas a tesztoszteronszintem. Ettől széles hátam, vállaim lettek, nagyon könnyen felszedek izmot kevesebb ráfordítással, mint a többi nő. Erős, fekete szőr nő a combomon, a mellbimbóm körül, a melleim között, ami nőknél nem általános. Viszont egyértelműen van mellette mellem (b kosár), szélesebb csípőm és az állcsontom sem szögletes, nem nézek ki pasinak (és xx kromoszómám van).
aug. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
30%
Mondjuk érdekes hogy 2018-ban változtatták meg az anyakönyvi kivonatát. Lényeg hogy igazságtalan volt az egész
aug. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim válasza:
30%

Elég ránézni.

Ha trikóban van, akkor ez asszonyverés széles közönség előtt, ide jutottunk az egyenlőséggel...

aug. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
51%

Az igaz, hogy a Hámori Luca ellenfele az nem transznemű. Viszont genetikailag (kromoszómaszám...stb.) nem tisztán nő, a női nemi szervei ellenére sem! Itt nem arról van szó, hogy egy szimplán fiúsabb csaj ellen kellett küzdenie a Lucának. Csontozat, izomzat terén sem rendelkezik ez a nő, női adottságokkal, egy női versenyen. Ez a gond. És nem, nem lehet egyszerűen csak elfogadni! Mert a feltételrendszer így már nem egyenlő, ha pedig nem egyenlő akkor nem is sportszerű. Az erősebb csontozat + izomzat igenis befolyásolja az ütőerőt, tudom mert küzdősportoltam magam is éveken keresztül. Persze egy női küzdősportoló is lehet gyors, technikás, és üthet is erőset... A SAJÁT TESTI ADOTTSÁGAIHOZ MÉRTEN. De egy férfi - vagy a példánál maradva, egy férfi adottságokkal rendelkező nő - ütőerejéhez nem lehet összehasonlítani. Viszont Khelif nem nőként hivatkozik magára a civil életben! Ugyanis a közösségi médiában vannak róla fotók, férfiként öltözködik, férfiként él, nem hord hidzsábot (egy muszlim országban egy nőnek kötelező lenne!) és amúgy is katona. Na akkor most lélekben mennyire is nő? Csak akkor érzi magát nőnek, mikor nála gyengébb valódi nők ellen kell bokszolnia?


Azt is megértem valamilyen szinten, hogy az algériai bokszoló nőnek is kellemetlen ez a szituáció! Mert ez a nő tényleg nem tehet arról, hogy ilyen betegsége van.



Viszont ez olimpiai bizottság hibája. Ezek után mi lesz? Indulhat a 110 kg-os is a 45 kg-osok között, mert hát szegényke lélekben amúgy 45 kg-os, de olyan betegsége van, hogy nem tehet róla, hogy 110 kg-os. (Aztán bizonyíték gyanánt mutatnak róla egy régi fotót, ahol 45 kg-os volt). Jó hogy nem egy kifejlett hím gorillára adnak bokszkesztyűt, aztán beállítják a ringbe egy 40 kg-os csaj ellen. A 60 kg-os birkózó vagy cselgáncsozó pedig egy jegesmedve ellen küzd majd? Mert hát az a szegény jegesmedve amúgy lélekben egy queer ember tinilány??? Rakjunk a bordáskrokodilok és a fehér cápák fejére úszósapkát, és akkor ők is vízilabdázhatnak a nepáli vízilabda válogatott ellen. Aki pedig ez ellen tiltakozik az akkor fúúúj ... mocskos állatgyűlölő! Nevetséges ez az egész.


Szóba került a hermafroditizmus.

[link]

aug. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
39%
Nemcsak kromoszómarendellenességgel termelhet több tesztoszteront egy női szervezet, hanem egyéb hormonális betegségek miatt is. Velük mi lesz?
aug. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
30%

"Mondjuk érdekes hogy 2018-ban változtatták meg az anyakönyvi kivonatát."


EZt meg honnan szeded?

aug. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
0%

Akkor én mi vagyok? Női szervekkel. Ízig vérig nőnek érzem magam.

9 hónapig terhes / áldott állapotban / várandós voltam. De sajna nő a bajszom, és gyantázom, 18 éves koromtól.☹️

(( 12-13 voltam epilepszia miatt kellett szednem gyógyszert. azután kezdett nőni a bajszom. közeli rokon, ajánlott anyukámnak, egy szőrtelenítésre való krémet. és elég hamar látszott, szaporodik a szőr. mikor közeledett az esküvőnk, a gyantát javasolták a kozmetikába járó ismerőseim. na ez, még inkább szaporította )).

aug. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
#28 akarhol megtalalod
aug. 18. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!