Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hámori Luca holnap elbukik és...

Hámori Luca holnap elbukik és eltűnik a süllyesztőben, mert pont MI 🇭🇺 fogtuk ki a legnehezebbet. A kérdés: meddig fogja bírni szegény lány Ms. Khelif ellen?

Figyelt kérdés

aug. 2. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Ez csak hiszti.

Luca felkészült bunyós. Megtanult támadni, védekezni, hárítani. Férfi edzőpartnerekkel is. Lehet hogy kikap, és lehet hogy győz.

aug. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Ha már az ellenfélnek van, akkor majd ő is visz magával egy botot és kikergeti a ringből. Ez így lenne fair.
aug. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az ellenfélnek sincs.
aug. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Az ellenfél egyáltalán nem verhetetlen, többen is legyőzték őt a női bokszolók közül eddig is. Túl van lihegve ez a férfi-nő hülyeség vele kapcsolatban.
aug. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
62%
Luca helyében én ODA ütnek ha pasi kifekszik! Ennyi
aug. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 krwkco ***** válasza:
57%

#4

"Az ellenfél egyáltalán nem verhetetlen, többen is legyőzték őt a női bokszolók közül eddig is."

Vagyis szerinted joga van a nők között indulni csak azért, mert bokszolóként nem kiemelkedő képességű?

aug. 3. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jól kibírta végig, de alig találta el az ellent, csak a levegőt csapkodta kb.
aug. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 krwkco ***** válasza:
34%

"alig találta el az ellent, csak a levegőt csapkodta kb."

Mert a karja kb. 10 centivel rövidebb volt. A nőknek szélesebb a csípője és több zsírszövet van a bőr alatt. Ezért az azonos súlyú nő alacsonyabb, mint egy ugyanolyan tömegű férfi. A végtagok hossza is hasonlóan különböző. Ami ebben az esetben is jól megfigyelhető volt.

És közelebb mennie nem volt ajánlatos, ha nem akart egy férfierejű ütéstől kifeküdni.

Amikor egészen közel jutott, akkor az algériai átkarolta a nyakát és a földre rántotta. Ez háromszor-négyszer előfordult.

aug. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Luca nagyon szépen végigboxolta azt a 3 menetet.

De 5-0-ra v3sztett.

Egy sokkal erősebb és szálkásabb ellenfél ellen.


2. Meccs végi utáni szünetben Luca ezt mondta:

"Sokkal erősebb, mint én ... úgyis ő fog nyerni ... hülyeség ... nem tudok nyerni."


3. Meccs A férfias ellenfél sokkal jobb volt.

aug. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%

#9


És mit mondott az edzője?


"A meccsel foglalkozz"

(Luca>> Hülyeség. Nem tudok nyerni.)

"Mert nem ütünk. Ütni kell. Bízz magadban. Ütni kell, Luca"


Mindazonáltal végigküzdötte a három menetet és nem hisztizett, mint az olasz, aki szerintem felkészületlen volt. (Igaz én laikus vagyok, mit tudhatok arról ki a felékészült)

aug. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!