Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Marchand hogy tudta így...

Marchand hogy tudta így megmajmolni Milákot 200 háton, holott elvileg Milák a hajrákirály?

Figyelt kérdés

júl. 31. 22:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
9%
Viccek vagytok, edzés nélkül nem szerzel ezüstöt. Milák edzett, csak felhajtás nélkül. Nem szereti a reflektorfényt, fullra megmértem. Hatalmas teljesítmény ez is!! Más országok egy 5.helynek is ugrálva örülnek, a magyaroknak csak az arany számít. Hol éltek? És kinek kepzelitek magatokat?
aug. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%

12 helyes ő bármennyire is faj ez neked 😀


Annyi nője lesz ezek után, meg volt is már, ráadásul a szupermodell külső kategória amit a férfiak többsége el sem tud képzelni

aug. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
40%

Hála a jó istennek hogy megtette

Ez a melák gyerek úgy viselkedik már évek óta nyilatkozatokban mintha nála sikeresebb ember a földön nem lenne


“Én vagyok a milák Kristóf”


“Ami engem naggyá” tesz… nevetséges kisgyerek


Nem ő az egyetlen akinek van aranya

Ez amúgy is csak egy adottság nem tehetség

Amúgy meg buta meg egyszerű mint a tök


Remelem ennyi volt neki az olimpiai arany, több már tuti nem lesz

aug. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

23

Pov: fideszes vagy

aug. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Pont a melák az
aug. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!