Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mi várható 2025-ben a f1-ben?

Bimbiri kérdése:

Mi várható 2025-ben a f1-ben?

Figyelt kérdés

júl. 30. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Hamiltonnal megnyeretik mind a 24 futamot, mint általában.
júl. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Ja, mint 2021, 2022, 2023-ban ugye? :D Hamilton ideje lejárt. Jövőre McLaren dominancia lesz, de én sokat várok az Auditól is.
júl. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Dögunalom, mi más.
júl. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha más nem is, legalább lesznek új arcok, érdekes csapatváltások.
júl. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
#2 Ahhoz képest 3-ból két futamot megnyerettek vele, egyet ráadásul utólag kapott ajándékba, és 5-ből 4 futamon dobogós volt. Én örülnék a legjobban ha lejárna az ideje és ismét nézhető lenne az F1, de sajnos úgy néz ki sosem fog tőle megszabadulni a sport.
júl. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
#5 Hamilton a három héttel ezelőtti Brit Nagydíj előtt több, mint KÉT ÉVIG nem nyert SEMMIT. Ha szerinted Hamilton miatt nézhetetlen az utóbbi években F1, akkor nem tudom, milyen világban élsz. Értem én, hogy néger, meg antirasszista, meg LMBT-szivárványos, meg divatmajom, meg egy csomó minden egyéb, amivel a magyar átlagpolgárnál ki lehet húzni a gyufát, de azért az elvakultságnak is van határa.
júl. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
8%

#6 Mellé lőttél, nekem spec semmi bajom azzal hogy Hamilton fekete (semmi bajom a feketékkel és sok feketének kifejezetten szurkolok különböző sportokban), sőt az sem érdekel hogy hogyan öltözködik a pályán kívül, azt pedig kifejezetten helyeslem hogy kiáll a gyűlöletkeltés ellen.

Nekem a sporton belüli "teljesítményével" van bajom, a folyamatos piszkos húzásaival a pályán amit rendre megúsz, meg azzal hogy az FIA folyamatosan tolja, semmiért nem kap büntetést, a Hungaroringen is megint kiütötte Verstappent ki tudja hányadszor, nem is vizsgálták miatta. Magnussen, Ocon vagy maga Verstappen a töredékéért kapják a büntetéseket állandóan. Emellett a Merci is állandóan szopatja Russellt mert Hamilton önerőből nem képes megverni. Spanyolországban két keverékkel keményebbet kapott feleslegesen, a Hungaroringen nem tankoltak az autójába, a brit nagydíjon meg kamu hibára hivatkozva feladatták vele a futamot hogy Hamilton nyerjen. Most meg ez Belgiumban...

A 2021-es év is gyakorlatilag arról szólt hogy hogy tudja Hamiltont megtolni az FIA. Bahreinben 28-szor levágja apályát mert neki lehet, Verstappennek ugyanott 1x se. Silverstoneban kiüti Verstappent majd nyer. Monzában egy fifti-fifti ütközésért a hollandot büntetik, Hamilton nem. Imolában tolat apályán ami tilos, majd piros zászló alatt megjavítják az autóját, és dobogós. Soroljam?

Volt olyan idő is tizen X éve mikor még Hamiltonnak drukkoltam, de azóta rettentően ellenszenves lett a folytonos mázlija, a csalásai meg a hátszele, ami miatt állandóan ő nyer és minden rekordot megdönt teljesen érdemtelenül. Ja, volt kemény két év mikor nem nyert, mert már kb. senki se nézte a sportot, meg jó volt a Red Bull, de most megint összerakta az űrhajót a Merci, megint mindent Hamilton fog nyerni. Én meg rosszul vagyok már tőle. Akárhányszor nyer vagy dobogós, annál mindig van valami "történet", amikor valaki rácseszik miatta. Ez az ami rohadtul zavaró.

júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#7 Jó, jó, ezt már sokszor előadtad, két éve ugyanúgy nem volt semmi valóságalapja, mint ahogy most sincs.
júl. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6%
Kamuhibával feladatják Russell-lel a versenyét, hát persze...
júl. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

"Kamuhibával feladatják Russell-lel a versenyét, hát persze..."

Nem kamuhibával és nem adatták fel vele a versenyét. Képben vagy...

júl. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!