Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Lesz magyar aranyérem az idei...

Lesz magyar aranyérem az idei olimpián?

Figyelt kérdés

júl. 28. 18:07
A kérdező szavazást indított:
Nem
Igen, de csak 1
Igen, de csak 2
Igen, de csak 3
Igen, több, mint 3
18 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem lesz. De a politika által várt 8 arany, 8 ezüst, 8-10 bronz irreális. Olimpia előtt több helyről ezeket a számokat hallottam.
júl. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A nemzeti nagyságunk, nagylétünk szempontjából főleg az arany számít? Vagy az ezüst és a bronz majdnem ugyanolyan szépen csillog, és mutatja nemzetünk minőségét?
júl. 28. 18:45
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Nem lesz. A vívóink már leégtek, az úszás történelmi mélyponton van, és a kajak-kenuból is visszavonult pl. Kozák Danuta. A többi sportág meg szóra se érdemes. Cakompakk az egész magyar mezőnyből Milák illetve Kós Hubert az akinek lehet reális esélye aranyat nyerni, de szerintem nekik se jön össze, valami szétdoppingolt kínai megelőzi majd őket úgyis.
júl. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
56%
Eléggé gyalázatos a mieink szereplése, szerintem nem lesz
júl. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Lesz, férfi vízilabdázóink összehozzák majd végre.
júl. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Látom nem igazán vágod a dolgot....

még SOHA nem volt olyan nyári olimpia ahol ne szereztünk volna aranyat.


100.000-et tettem arra, hogy 5 vagy több aranyunk lesz :)

kell a pénz, na :D

júl. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
És mennyit fizet, ha több lenne mint 5? Mi az odds?
júl. 28. 20:26
 8/16 anonim ***** válasza:
17%

3x csak sajna...

Elég alacsony, de majd szeptembertől NFL, azzal megszedem magam jobban.

júl. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

8:


Kiktől vársz reálisan magyar aranyat?


Kós Huber 200 hát, Kopasz Bálint K-1 1000, férfi K-2, férfi kardcsapat?


Ez eddig 4.


Mi egyébben bízol? Csak nem egy Milák-feltámadásban vagy egy vizilabda-arányban? Vagy cselgáncs? Esetkeg Csípés Tamara?

júl. 28. 20:51
 10/16 anonim ***** válasza:
39%
Férfi kardcsapatban ki lát nem hogy aranyat, de akár csak érmet? Háromból két fő első körben, harmadik második körben kapott ki tükörsimán, csoportban mennyivel lesz másabb? Csoda ha az első körön túljutnak. Kós Hubertre sem raknék nagy összeget, az előfutam első hely semmit sem jelent. Vízilabdások szintúgy tökéletesen esélytelenek akár egy bronzra is. Cselgáncs? Viccnek is rossz, ott se lesz érem sem, nem hogy arany.
júl. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!