Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Párizs helyett végül miért...

Párizs helyett végül miért Budapesten tartják az olimpiát?

Figyelt kérdés

Nem is tudtam, milyen nagyszabású megnyitó volt tegnap, szívesen ott lettem volna megnézni, ha időben írtak volna róla, de sehol sem olvastam, hogy áttették Budapestre a 2024-es olimpiát. :(


[link]



júl. 26. 07:19
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Franciaország nem bírta anyagilag, és visszalépett. Nálunk nem gond a pénz, így könnyű volt átvenni a rendezést.
júl. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kürtőskalácska ***** válasza:
73%
Persze Felcsúton rendezik
júl. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%
Mert nekünk van a harmadik legnagyobb gazdaságunk a világon. Ez egy jóléti állam, kis ország, talpraesett emberekkel, mindenki dolgozik jól él, növeli a GDP -t, így most van pénzünk ilyen nagy események megszervezésére, a franciák meg tele vannak migránsokkal, őnekik romlik a gazdaságuk, Magyarországé viszont nem :)
júl. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Hámmer népünk könyörögve kérte Viktortától eme nemes műsort, mégha bele is szakadunk.
júl. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!