Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mikortól lehet jegyet/bérletet...

Mikortól lehet jegyet/bérletet vásárolni a 2025-ös F1 Hungaroringre?

Figyelt kérdés

Melyik oldalról vásároltál korábban? Láttam, hogy több helyről is lehet, de az árak megegyeznek? Van kezelési (vagy egyéb plusz) költség? Milyen gyorsan fogynak a jegyek, gyorsnak kell lenni?

Nem voltam még kint, így minden információ jól jön!

Köszönöm!



júl. 20. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Vedd meg minél előbb. Elővételben mindig olcsóbb. Csak egy számlát fogsz kapni, majd ha legyártják a jegyeket akkor küldik futárral.

Ha lesz valami ingyenes, vagy nagyon olcsó rendezvény, akkor érdemes előre kilátogatni a Hungaroringre helyismeret szerzés céljából.

Ha anyagilag megengedheted, akkor a Gold 1 tribün B vagy C esetlg A vagy D szektorát ajánlom. Lásd: [link] Ezzel szemben történik minden. Rajt, cél, eredményhirdezés. De pont ezért kell kimenni más eseményekre ahol lehet mászkálni a tribünök között és végignézni mindegyiket hogy honna szeretnéd nézni az F1-et.

Ha van kérdésed tedd fel nyugodtan, talán tudok válaszolni.

A kezelési költséget nem tudom, olvasd el az adott webshopon hogy mi van abban az árban. De lehet hogy ha a kosárba teszed a jegyet és a megrendelésre kattintasz, akkor teszi hozzá a kezelési költséget.

júl. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors és tartalmas választ!

Az elővétel hétfőn (a futam után) kezdődik? Ahogy láttam most még csak a jelenlegi hétvégére lehet jegyet venni.

Sajnos a gold szektorokat még nem tudom megengedni magamnak, így a silver 5-ön gondolkodom. Néztem róla videót youtube-on, és onnan sem tűnik rossznak a látvány :D De ha lesz rá módom személyesen is utánajárok!

júl. 20. 17:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!