Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Forma 1 kérdések "?"

Forma 1 kérdések "?"

Figyelt kérdés

1.Szerintetek Sergio Perez helyére ki(kik) esélyesek 2025-re?

2.Vajon az Audi Racing istálló 2026-ra várható?

3.Mely pilótákat cserélnétek le 2025-re?

4.Szerintetek is jogos volt Arthur Leclerc kirugása a F2-ből?


Én személy szerint Logent, és Stroll-t. Yuki eddig nagyon vegyes teljesítményt nyújt, Lawsonhoz képest.



jan. 8. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

1. előbb megvárnám, hogy mit nyújt jövőre Perez (és a többiek)

2. ezt a kérdést nem értem, az Audi tudtommal fixen jön '26-ban

3. előbb megvárnám, ki mit nyújt ’24-ben

4. ezt a kérdést sem értem, Leclercet a Ferrari rúgta ki, nem az F2

jan. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
65%

Jó kérdések!

Szerintem Perez helyére Liam Lawson esélyes.


Az audi várható 2026-ra - bár személyes véleményem szerint tuti közbejön valami és nem lesz 2026-ra AUDI csapat. Talán 2028-ra.


2025-re akiket lecserélnék:

1. Stroll - szerintem magáért beszél

2. Sargent - szintén magáért beszél

3. Bottas (szerintem vannak fiatalabb és tehettségesebb pilóták a piacon)

4. Sainz (Ferrarihoz gyenge pilótának tartom bár a Ferrari több mint egy évtizede nem tündököl)


Az F2-őt pedig nem követem szóval nem tudom jogos volt-e.

jan. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, kit lenne érdemes Perez helyére rakni. Két dudást felesleges egy csárdába tenni, egy tehetséges pilótát kár lenne Verstappen ellett elpazarolni. De mondjuk egy Ricciardoval sem lennének előrébb. Mondjuk Perez idén mutatott teljesítménye alapján szinte bárki elférne a helyén.


Cunoda viszont kifejezetten jó szezont ment még amellett is, hogy Lawson hozta a szintjét.


De például én Sainz-al is elégedett vagyok. A Ferrarinak kellene már összeszednie magát.

jan. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akiket én küldenék: Stroll, Sargeant, csak a helyet fogják. Ricciardo, Bottas, Perez. Egyik sem igazán villantott mostanában semmit. Talán még Magnussent, bár a HAAS-ban pont tök mindegy ki ül.
jan. 9. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

1. Meglátjuk, hogyan teljesít, egyébként valamelyik McLaren pilóta érdemelné meg a helyet.

2. Igen.

3. Stroll, Sargeant, Botta, Zhou, Tsunoda, ők mind mehetnek, ha idén is olyan harmatosan teljesítenek.

4. F2-t én se nézem, szóval nem tudom.

jan. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Bár 5 futam alapján korai, én Lawsonnak mindenképpen adnék egy esélyt, amit eddig mutatott az nagyon biztató. Bár lehet hogy előbb kéne egy teljes szezont futnia az AlphaTaurinál. Ezek alapján átmeneti megoldásnak Ricciardo megfelelő lenne, tapasztalt, bejáratott pilóta, bár hosszú távra már nem terveznék vele, de 1-2 évre még simán jó lenne Verstappen mellé. Nekem Cunoda 3 év alatt sem mutatott semmit, a mezőnyben sem értem mit keres, nem hogy még a Red Bullba ültetni.

2. Erről sajnos nincs infóm, de bízom benne hogy ha azt mondják fix, akkor jönni is fognak. Andrettiékban is jó lenne hinni hogy sikerül, bár sok reményt nem fűzök hozzá, van olyan mocsok a többi csapat hogy elgáncsolja őket.

3. Stroll, Sargeant, Zhou, Bottas, Cunoda, teljesen egyetértek az 5-ös válaszolóval, én is őket tenném ki, mindegyik helyére lenne jobb, fiatalabb, tehetségesebb pilóta, egyedül Sargeant az aki még változhat ha idén összekapja magát és mutat valamit, mert ő még csak újonc évet teljesített, a többieknek ez már nem lehet mentség. Bottas kiöregedett, a másik három meg soha nem is volt tehetséges, csak pénz miatt kerültek be leginkább.

4. Erről semmit sem tudok sajnos, nem követem.

jan. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Jó kérdés. Adná magát Lawson, de még azt a fostalicska Alpha Taurit sem vezetheti, a kispadról meg biztosan nem fogják beültetni a bajnok csapat második autójába. Ha meg sokáig húzzák az időt, úgy fognak járni, mint az Alpine járt Piastrival: kicsúszik a kezeik közül, aztán vakarhatják a fejüket.

2. Én már nem tudom követni, hogy hová mikor milyen formában tervez beszállni az Audi. Meg egy kicsit szkeptikus vagyok - túl sok példa volt már rá, hogy hatalmas ambíciókkal megérkezik egy gyártó, aztán pár év után arra jut az elnökség, hogy itt bizony nem csak győztesek vannak és inkább mégsem akarnak csillió pénzből a mezőny közepén/végén körözgetni, úgyhogy szedik a sátorfát.

3. Sargeant és Stroll nem valók a mezőnybe. Cunodától is megválnék, ennyi fejlődés három év alatt kevés - ha a Red Bullnak a Honda miatt mindenképp japán fiatalra van szüksége, akkor Iwasának adnék esélyt. Perezt a Red Bulltól kiraknám, de kisebb csapatnál még újra magára találhat és hasznos lehet a tapasztalata. És persze van még egy-két ember, akiknél még nem érett meg a csere, de inogni fog a léc, ha nem szedik össze magukat (a beszürkült Zhou, illetve Magnussen, aki kezd kicsit sokba kerülni a Haasnak, a fizetése magas, a teljesítménye rapszodikus, az autót meg gyakran töri).

4. Jogos volt. Egy kissé már korosodóban levő versenyző csekély szponzori háttérrel, aki a neves utánpótlás-szériákban nem tudott felmutatni semmi érdemlegeset. Az F3-ban annál a Premánál körözgetett két évig, amelyik szinte minden évben a legjobb csapatként végez, de Arthur enyhén szólva nem volt versenyben a bajnoki címért. Arra elég volt a teljesítménye, hogy a tavalyi évre kaphasson egy esélyt az F2-ben, ott meg kifejezetten gyengén ment, itt a vége, fuss el véle.

jan. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Verstappen a két Mekist szeretné,hogy kiélezetebb legyen a bajnokság.

Szerintem Norris. Bár Piastri tehetségesebb,de neki több idő kell még.

2.Ha minden igaz 100%,hogy jönni fog. Nagyon drukkolok nekik.

3.Sargentet,csak azért van még itt mert amerikai az egész bagázs.Stroll se meggyőző,de még mindig jobb.

4.Erről nem tudok nyilatkozni.

jan. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!