Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mikor van lovassport az olimpián?

Mikor van lovassport az olimpián?

Figyelt kérdés
Valaki légyszi mondjon már pontos magyar időpontot, mikor közvetítik, mert már kiégek. Néztem neten, de valószínű az időeltolódások, meg miegyéb miatt mindig lemaradtam róla, azóta sem tudom, hogy pontosan mikor van közvetítés..

2021. júl. 28. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Az m4sport.hu oldalon minden este felkerül a másnapi közvetítési rend, ami általában eltér ettől az M4 és a Duna tévécsatornákon, mert nem tudni előre hogy meddig jutnak el a magyarok, ők pedig elsőbbséget élveznek, ezért könnyen lehet, hogy egy nem magyar esemény megszakad. Ezen kívül van 5 online csatorna, ezeknek viszont fix a műsora, a lovaglás általában a 4-es csatornán megy. A műsorban magyar idő szerint van kiírva, de 7 óra az időeltolódás, ha a helyi időt tudod ennyit vonj ki belőle.
2021. júl. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi.
2021. júl. 28. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!