Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Melyik régebbi F1-es versenypá...

Melyik régebbi F1-es versenypályá (ka) t hoznátok vissza a sorozatba?

Figyelt kérdés
Pl.Indianapolis,az A1-Ring vagy a régi Hockenheim...de arra is kíváncsi lennék,meddig bírnák a kocsik a Nürburgring Nordschleife-t.
2010. aug. 19. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Bar mar nem nezek Forma 1-et, de regebben mikor minden futam elott fel oraval mar a tv elott dekkoltam, az A1-Ringet sajnaltam nagyon hogy kivettek. Az volt a masodik kedvenc palyam Spa utan. Az van meg amugy?
2010. aug. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

utolsó

Jövőhéten lesz Spa-ban futam:) Amúgy én az A1Ringet, Indyanapolist, a régi Imolai pályát, a régi Hockenheimet. Most nem jut más eszembe.

2010. aug. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Imolait
2010. aug. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Indianapolis jó volt, Imola is, Magny Cours. A régi Hockenheim nyomvonala is el fog tűnni, ha megnőnek a fák. Minek kellett azt beültetni? :S
2010. aug. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nürburgring...imádtam, nekem az volt a kedvencem 2007 nem semmi futam volt + Imola :)
2010. aug. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Régi Hockenheim-en mikor voltak a futamok már akor is ott voltak azok a fák. Volt is baleset aki a fák közé, az erdőbe csapodott az autójával, és ha jól emléxem, sajnos meg is halt. Én amúgy Magny Course, Indianapolis, A1Ring, Régi Hockaneheim (fa kivágással, és biztonságosabb erdőbeli versennyel;))
2010. aug. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Indianapolis és a régi Hockenheim a kedvencem! Szívesen vissza hoznám őket!
2012. júl. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Régi Hockenheim és az A1 Ring. Tudtommal 1-2 éven belül isméet lesz futam az A1 Ringen, mert fölújitsák.
2012. júl. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Már vagy egy éve kész a Red Bull Ring(A1). De nem akarnak rajta F1-es versenyt rendezni.
2012. júl. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 balogzsolt1 ***** válasza:
A1 Ring,Jerez,Imola,Hockenheim,Alelaide,Dijon,Magny Cours,Kyalami,Detroit,Paul Ricard de hiányzik a Mexikói nagydíj meg az Argentín is
2012. júl. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!