Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » A Forma1-ben miért van minden...

A Forma1-ben miért van minden csapatnak "kedvence"?

Figyelt kérdés
Remélem értitek a kérdést!De most nem arra gondolok, hogy mondták Massának, hogy engedje el Alonsot, mert vágülis neki még van esély a vb-re.(nem vagyok se Massa se Alonso fan).Hanem arra, hogy miért van mindegyik csapatnak a 2 pilóta közül egy "kedvece".(bocsi a helyesírási hibákért)
2010. júl. 26. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érted, hogy csapaton belül miért van a pilóták közt rangsor? Nyilván ez vagy megegyezés kérdése vagy pedig a teljesítményük alapján dönt a csapatfőnök.
2010. júl. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem kedvencnek nevezném. De szerintem ilyen csak akkor fordul elő, ha az egyik pilóta jobban teljesít a másiknál, vagy eleve jobb a pilóta. Ilyenkor sztem alap, hogy segít a "gyengébb" az "erősebbnek".
2010. júl. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen itt a rangsorolásra gondolok.

Második:Igazad van, de én azt nem tudom, hogy a Reb Bull-nál és a McLarens-nél mi alapján döntenek hiszen mind a négyen nagyon jók.(meg persze Alonso, de ő másik csapatba van).

Például valahol azt olvastam, hogy a McLarens-nek Hamilton a kedvence.Ésmég aztis olvastam,hogy a Reb Bull-nál Vettel a "kedvenc".Valahol meg azt, hogy nem is Vettel Hanem Vebbert szereti jobban a csapat.Értitek mire gondolok?Arra , hogy ők négyen ugyanolyan jók "szinte" és nem értem, hogy ebben a két csapatban minek rangsorolás.

2010. júl. 26. 17:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen azért,mert annak a bizonyos kedvencnek nagyobb a rajongótábora,ezért TÖBB SZPONZORT visz be magával a "csapatba"!
2010. júl. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát igen, az biztos, hogy a McLarennél Hamilton. :(

Ezt megtapasztaltam mint Alo fan, amikor Alonso a McLarennél volt, jól kib*sztak Alóval...

Ahogy Fernando fogalmazott:

"Kihasználták a tudásomat..."

2010. júl. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért vannak kedvencek mert azokból több pénzt lehet leszedni mint a másikból meg valamennyire jobb mint a másik.

McLaren: Hamilton

Ferrari: Alonso

Red bull: Vettel

2010. júl. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Itt számít a tudás, szponzorok, rutin, eredmények...

Ferrari:Alonso

McLaren:Hamilton

Red Bull:Vettel

Mercedes:???

Renault:Kubica

2010. júl. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Röviden: Mert csak 1 pilóta lehet világbajnok.
2010. júl. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jah már értem!Kösszi mindenkinek a választ!

De akkoris még ebből a 2 csapatból mind a 4-n(+ Alonso)esélyesek a vb-re.Szóval tiszta hülyeség ebben a 2 csapatban a rangsorolás.Főleg amikor az egyik futam előtt átraktak valamit Webber autójáról Vettelére, mert hogy ő összetörte. -.-" (de erről a csapat tehet, nem Webber vagy Vettel).

2010. júl. 28. 18:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!