Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők! Tartanátok csirkét...

Testépítők! Tartanátok csirkét és/vagy pulykát?

Figyelt kérdés
A csirke- és pulykamellfilé nektek fontos az étrendetekbe. Tartanátok otthon (ha lenne lehetőségetek) csirkét vagy pulykát? Otthoni körülmények, ti etetnétek, és lenne minőségi húsotok. Nem ilyen tápszerekkel gyorsan felhizlalt, hormonkezelt, génmanipulált vackok lennének, mint pl. a tesco-s csirkemellfilé, hanem háztájéki bio pipi és pulyka. Edzés előtt mennétek etetni a tikokat. :)

2019. jún. 1. 09:17
1 2
 11/17 Lazy Lover ***** válasza:
100%
én tartok gigant pulykát meg nő 30 kilóra akár 500 ft/ kg ra jön ki ha te neveled a tojás 20- 30 ft ba van de tartottam nyulat is az igénytelen állat az még olcsóbbra jön ki a kg ára
2019. jún. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Első tuti Pesti vagy, vagy nagyvárosi.. :D szólok, hogy testepitok közül sokan faluról valók ám.

Mint pl én..

Nekünk vannak tyúkok, kakas, pulyka nincs. Egyszer volt, de én félek tőlük. Rossz tapasztalat volt.. :D

Szóval én a többi részét megfozom húslevesbe hétvégén és kész, az a heti 1 húsleves pont nem tesz semmit az életet formámmal plusz ugyanúgy fejlődök, ahogy nélküle egy időben. :D

2019. jún. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ja és általában aki csirkét vesz, többet vesz és létezik olyan is, hogy fagyasztó. Mindent csak akarni kell.. Mar az is nagy dolog, ha az ember legalább 50%ban a saját nevelésű csirkehust eszi...
2019. jún. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Akik itt nagy mellénnyel Budapesteznek, elmondanám, hogy vidéken sem mindenki kertes házban lakik ám! Tudjátok itt is laknak társasházban, elég sokan.
2020. márc. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A vidék= falu.. Faluban életemben nem láttam társas házat. Max városban, kisvárosban.
2020. márc. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, a teszkóban megvenni egyszerűbb. :D
2020. márc. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#15

Én kis faluban élek, és van pár társasház itt a településen. :)

2020. márc. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!