Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 16 éves fiú vagyok és tömegnöv...

16 éves fiú vagyok és tömegnövelő vásárlása előtt állok. Volumas35 vagy pedig a jumbo széria lenne a megfelelő választás?

Figyelt kérdés

Nos, 16 éves fiú vagyok aki 185cm magas és mindössze csak 60kg:)

Célom a 75-80 kg lenne,amit 2-3 hónap alatt szeretnék elérni.

Szálkás vagyok,nagyon sokat sportolok és úgy nezek ki jelenleg,mint egy kigyúrt pálcika :)

Júniustól edzenék konditerembe, és kb. napi 2 órát végignyomnám. Mivel vékonyka vagyok, ezért mindenképp szeretnék tömegnövelőt venni. Melyik a hatásosabb ebben az esetben? A volumas35 és a Jumbo hardcore-n gondolkodtam.

Aztán az étkezéssel is vannak szerintem problémák. Össze vissza eszek mindent. Valaki össze tudna szedni nekem egy kettő olyan ételt ami megfelelne számomra? Azt tudom,hogy húsokat, halakat,zabot kell ennem. Még valamit esetleg? Mindenféle segítséget értékelek. Köszönöm:)


2019. máj. 22. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyik se,egy zsák cukor mindkettő
2019. máj. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2-3 hónap alatt? xdd
2019. máj. 23. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Először is, Nem lehet elérni full izomban 2-3 hónap alatt.

Másodszor: Ha nemtudod mit kell csinálni, akkor tanulmanyozd a testépítést... Rengeteg leírás van, keresd meg

2019. máj. 23. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt a plusz 20 kg-ot nem 2-3 hónap alatt fogod elérni, hanem inkább 2-3 ÉV alatt.
2019. máj. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jumbo! Ne gondolkodj!
2019. máj. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Istenem🤦‍♂️

Nyilván nem 20 kg full izmot szeretnék felszedni. Csak tömeget növelni és arra rágyúrni. Kevés % testzsírral nehéz jó formát kihozni. Ne legyetek már ilyen tudatlanok. Aki nem tud segíteni vagy tanácsot adni az menjen innen. Köszi:)

Megaztán, ha csak cukor lenne akkor testépítők is miért szedik? Meg miért forgalmazzák a ,,csak cukrot".

2019. máj. 23. 16:55
 7/10 A kérdező kommentje:
Megaztán, 2-3 hónapot szánnák a tömegnövelésre. Nyilván nem 2-3 hónap alatt szeretnék testépítő lenni. Az ilyen tudatlanok kíméljenek, köszi.
2019. máj. 23. 16:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Jumbo, elég sok testépítős arc reklámozza. Kicsit jobban hiszek nekik, mint az itteni böllérhasúaknak.
2019. máj. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) van benne igazság!!!!
2019. máj. 23. 17:06
 10/10 anonim ***** válasza:
akkor oldd meg, ha ennyire tudatlanok vagyunk :)
2019. máj. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!