Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehet hogy valaki ugyanak...

Hogy lehet hogy valaki ugyanakkora súllyal kétszer vastagabb mint én?

Figyelt kérdés
175 cm vagyok 69 kiló 16 éves, van egy ismerősöm aki elviekben ugyan ezekkel a paraméterekkel rendelkezik, de sokkal vastagabb. Rajtam alig van zsir, (suliba 12% ot mutatott a gép, de tudom hogy ez becsapós) összes kockám látszik meg minden. Egyszerűen nem értem miért nyomok én ennyit, ha ő nagyobb ugyanakkora súllyal.

2019. márc. 6. 21:49
 1/4 anonim válasza:
Az izomnak nagyobb a tömege, mint a zsírnak.
2019. márc. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet te lábazol,ő nem.Lehet neked erősek a stabilizáló izmok,neki nem
2019. márc. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amugy mennyire igazad van , el is felejtettem a labat, mindig csak felso testevel menozik, es teljesen azon volt a fokuszom. Multkor néztük hogy vagy kétszer akkora combom metvadlim van . Akkor ez most mindent megmagyarázott.
2019. márc. 6. 23:39
 4/4 anonim ***** válasza:
+ lehet, hogy szerencsés a genetikája és a zsír teljesen egyenletesen oszlik el rajta. Emiatt izmosabbnak tűnik. Nekem volt ilyen haverom, relatíve látványos még 30% testzsírral is. Haverod testzsír %-át nem írtad
2019. márc. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!