Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nutriversum termékekről...

Nutriversum termékekről vélemény? Jobb mint a myprotein?

Figyelt kérdés

2019. febr. 20. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Feherjei kuka, izre mint valami fureszpor... kuka
2019. febr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Nos, én a régi palettát kóstoltam majdnem végig, hát valóban katasztófa.


A banános íz még mindig megjelenik rémálmaimban. Azt húzóra sem lehetett meginni.


Az új palettát nem kóstoltam, így nem tudok nyilatkozni arról, de ha az első válaszoló az új kiadást kóstolta, akkor biztos igaza van.



Én nem spórolnék az ízen. Hidd el, jobb, ha várod a turmixod, és utána jól esik, nem csapja el a gyomrod és tudsz egy jót enni. Ne dőlj be ezeknek az íz mindegy kamuszövegnek. Emberek vagyunk ízlelőbimbókkal elvárhatjuk, hogy jó ízélményt kapjunk a sok pénzért.



Nekem gasztronómiai élményt eddig a Scitec 100% whey prof csoki mogyoró okozott. Na az ott volt a szeren...


Tömegnövelő pedig a Mex Size Max.... Na az mindent visz a csoki. Erre mondhatjuk, hogy elérte a sokunk által kedvelt finom bolti kakaós tej ízhatást. Nekem vízzel jobban ízlik mint tejjel, és ez a lényeg. Természetesen turmixolom, így teljesen feloldódik és krémes lesz.



Minőségről felesleges beszélni, mindben ugyanaz van, tömegnövelőknél az összetétel változhat (kevesebb-több cukor, plusz kreatin stb.), de fehérjékben nem sok az eltérés gyártók között.

2019. febr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen az uj kiadast kostoltam, a scitech plusz 1 pont,baromo finom kb az osszes.

Biotech szerintem nem jo, en nem szeretem.

2019. febr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a Myprotein köröket ver a nutriversumra. Ha pedig jó akciót fogsz ki a myprotein magyar vagy angol oldalán (mindkettő elérhető, és mindkettőről lehet rendelni, sokszor különböző akciókkal), akkor best seller termék.

Az íz változó, valami jó, valami kevésbé, de ez mindkettőre igaz.

2019. febr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi a bajotok a nutriversummal. Én onnan rendelek fehérjét és annyira nem vészes.. Nyilván nem egy oreo shake íze van az egésznek, de simán meglehet inni anélkül, hogy vissza szeretnéd okádni instant. Berendeltem a zserbósból , szerintem tűrhető az íze, nekem bejön. Árban pedig nem vészes ha akciósan veszed (3500/kg)
2019. febr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Hát a régi nutriversum igenis vészes volt. Az újat nem ismerem, arról nem tudok tényleg nyilatkozni.


De a réginél egy ízt nem tudok mondani, ami ne csapta volna el a gyomrom legalább másfél órára...


Én is spórolás gyanánt vettem, de ma már nem. Inkább fizetek 2x annyit, de legalább jóízűen meg tudom inni. A Scitec ezt valóban tudja nyújtani. De egy két íz ott is azért elég gyenge.

2019. febr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A mostanival nekem nincs bajom. Scitec meg b*szott drága :D
2019. febr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2 fajta whey proteint is rendeltem nutriversumosat, mindkettőnek szörnyű ize van, amiota megvannak azota inkabb legyurok meg plusz par tojast vagy csirkemellet minthogy azt kelljen innom
2020. júl. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!