Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hirtelen eltűnt a kondícióm,...

Hirtelen eltűnt a kondícióm, mit tehetek?

Figyelt kérdés
évekig jártam konditerembe, mellette jártam futni nyaranta, és egyéb sportokba is bele kóstoltam, megfigyeltem magamon hogy noha csak nyaranta futottam sose tűnt el a kondícióm, pl kezdtem nyár elején 2km kocogással, végére felhoztam 5km-re, másik nyáron amint elkezdtem egy hét után újra ment az 5km. aztán kb egy éve abbahagytam mindenféle edzést, államvizsgára tanultam + dolgoztam mellette, kimerültem nem volt rá kapacitásom. Azóta lediplomáztam, de valahogy az egészségem is elment, nincs motivációm. Kivizsgáltattam magam a vitaminszintjeim nagyon lent voltak, éreztem hogy mind mentálisan mind fizikailag kevesebbet bírok. Elkezdtem vitaminokat szedni, így azok már javultak de valahogy még mindig teljesen demotivált vagyok, nincs is kedvem edzeni, és érzem hogy a kondícióm teljesen oda, szerintem 1km-ert nem bírnék megállás nélkül lefutni, fel is jött pár kiló (5-8) pocakra. De nem bírom magam rászánni, suli meg meló mellett, hétvégente meg örülök ha pihenhetek. Valaki tapasztalt hasonlót?

#edzés #levertség #teljesítőképesség #demotiváltság #kondíció #kondíciócsökkenés #teljesítőképesség csökkenés
2018. dec. 1. 21:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az okot leírtad. A problémádat csak saját magad tudod meg oldani. Ha valamit szeretnél, azért tenni kell. 1 év kihagyással ez nem meglepő. Csináld, kezdd az elejtétől újból és fokozatosan terheld magad.
2018. dec. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!