Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 16 évesen edző?

16 évesen edző?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem 16 évesen nagyon beleszerettem ebbe a "sportba". Eddig személyi edzővel de most már magamtól folytattnám. A kérdésem az lenne hogy 16 évesen ( persze,még a magam edzésére) elvégezhetem az okj személyi edző tanfolyamot ? Vagy honnan tudnék több mindenről informálódni? Pl: egy saját edzés tervet összeállítani? (Az interneten nagyon sok edzéstervet,videót,testépítéssel kapcsolatos filmet néztem.) Azért akarom még mert nem navyon találok jó edzésterveket és jobban bele szeretnék ebbe látni. Az alapokat persze már nagyából vágom

2018. febr. 22. 16:05
 1/10 Andizsuzsi ***** válasza:
nem
2018. febr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. Ez nem egy pár napos délutáni program, 18 alatt nem is lehet.

2. Elnézve a mai személyi edzőket, egy használhatatlan maszlagot tanulnak egy ilyen képzésen.

Szóval ha ehelyett edzel normálisan, sokkal előrébb leszel, megcsinálni meg ráérsz később.

2018. febr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem. Erettsegihez es betoltott 18hoz van kotve. Emellett aminek ertelme is van az 2 eves, es ott kezdodik, hogy 3-400ezer ft.
2018. febr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ugyan már...

Még 30 évesen se leszel az. Ha síkerulne is nem lehet csak ebből fenttartarni egy formát, mint másodlagos munkahely működhet anyagilag. De még el is kellene kokszolni magad a személy edző formáig, hogy legyen kuncsaft, azzal meg lehet kinyirod magad, szóval hajrá!

2018. febr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor honnan tudnék többet megtudni? Vagy csak egy rendes edzéstervet szerezni?
2018. febr. 24. 15:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a mai személyi edzők nem azokkal a gyakorlatokkal néznek így ki, amiket a vendégeknek mutogatnak... Tisztelet a kivételnek.
2018. febr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 NikeBencher válasza:
17 eves vagyok. 2 eve kezdtem az edzest teljesen egyedul az elejetol. Eloszoris dontsd el hogy ero fejlesztesre akarsz menni vagy a testepites erdekel. Ha az ero akkor guggolas,fekvenyomas,felhuzas triora epits es ezekmek a kiegeszito gyakorlataira kis ismetlesszammal. Ha a testepites akkor csinald a gyakorlatokat amiket latsz innen onnan es ugyis erzed hogy melyik jo neked... itt viszont nagyobb,10-14es ismetlesszammal
2018. febr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A személyi edzés tanulmányoktól menekülj. Haszontalan, túlárazott képzések...Magyarországon az megy személyi edzőnek, aki nem talál rendes munkát vagy a saját termében edz.


Mark Rippetoe - Starting Strength című könyve

kiváló induláshoz.


Ajánlott még: Google---> Westside Barbell


Testépítésben meg egy más nem működő oldalt ajánlok. ITt rengeteg cikk van, amit külföldi, neves oldalakról fordítottak magyarra:


[link] [link]


Az oldal ezeréves, már csak archívumban létezik, de a szövegek olvashatók rajta.

2018. márc. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Edzésterv íráshoz:


[link] [link]

2018. márc. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Király linkek...
2018. máj. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!