Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egyik barátom táskájában...

Egyik barátom táskájában találtam valami tablettás gyógyszert (ha egyáltalán az)! Mérgezo lenne a szervezetére?

Figyelt kérdés
Oxymatholone,lehet hogy rosszul irtam,a pontos nevére nem emlékszek!
2017. júl. 4. 01:35
 1/4 Terolden válasza:
16%
Egyik leghatásosabb és egyik legerősebb szájon át szedhető hormonfokozo szteroid. Szal nem feltétlen karos a szervezetére. Sok dologtól függ. Mértékletesség a kulcs szó. Nem azt mondom hogy nem káros a vesere, szervezetre nézve. Szerintem akkor kell az ilyen szerekhez nyulni ha van elötte kemény 7-8év edzés addig kőkemény munká és rendezett kajalasal bitang formát ellehet érni naturálba is. Aki ilyen szerekkel szarabbul nezki mint 1 natural szégyelje el magát
2017. júl. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
1-es te inkább maradj csöndbe. Az oxy az egyik legmérgezőbb szer. Rengeteg vizet tart vissza, erőemelők szokták inkább szedni verseny előtt.
2017. júl. 4. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Oxy az egyik legeresobb cucc, azt irja, nem feltetlen karos :D
2017. júl. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 paper_chaser ***** válasza:
Ha most nem is, de később visszaüthet az, hogy ilyeneket szedett.
2017. júl. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!