Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mindenki naturál a videóban?

Mindenki naturál a videóban?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=gFQpxAKx_ds


Szóval nem rosszmájúság, csak felmerült bennem, hogy hogy futja koxra nekik?



2017. máj. 12. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Valószínűleg az igazsághoz közelebb áll a senki sem naturál a videóban kijelentés. Persze ez nem biztos meg van az esélye, hogy mégis azok, ez csak a valószínű eset. Másik az, hogy simán lehet, hogy nem ilyen körülmények között edzenek, és az egész csak egy hatásvadász video.
2017. máj. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondolok, hogy kamu az egész, csak a nézettségért lőttek egy ilyen videót.
2017. máj. 12. 15:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy kamu. Ott Afrikában könnyebb bármilyen illegális dologhoz hozzájutni és az árak sincsenek elszállva. De nem mindegyik cuccol, vagyis a 6:55 körül guggoló csávó pl nézz rá, naturál lehet bőven. Mást nem láttam, aki ne cuccolna, de csak beletekergettem.
2017. máj. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

New yorkban élek, van nem 1 feka ismerősöm teremből és el kell mondjam a fekáknak SOKKAL jobb genetikájuk van e téren, mint nekünk...

Egyébként pedig valóban nem kozárt, hogy kamu a videó...

Mély szegénységben általában nem youtube klippeket készítenek az emberek.

2017. máj. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Fekáknál nehéz eldönteni. Ezek pont a határán vannak annak a kinézétnek ahol nehéz megmondani egy feketénél, hogy cuccos e.
2017. máj. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!