Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az összes fitness program...

Az összes fitness program miért javasol 8-16 ismétlést amikor egyértelműen nem jó haladó naturáloknak?

Figyelt kérdés

9 éve edzek kb 6 évig sosem mentem 8 ismétlés alá, aztán mivel már nem fejlődtem egy ideje, elkezdtem 6-okat, majd 5-öt és 4-et is csinálni, és 1-2 év stagnálás után ismét tudtam izmot pakolni magamra


Miért kell ezzel félrevezetni az embereket? Ráadásul ebben még pénz sincs mint abban hogy kitalálnak millió gyakorlatot hogy vegyél új edzésterveket vagy gépeket, vagy igyál 1000 féle port.


2017. ápr. 22. 10:24
 1/2 A kérdező kommentje:
Mielőtt valaki belekötne, az ismétlést természetesen úgy értem hogy akkora súly amibe kimerültségig 4-et vagy 6-ot tudsz beletenni.
2017. ápr. 22. 10:24
 2/2 Cortez70 ***** válasza:
Mert legtöbbször koxosok írják a terveket, tanácsokat, akik fejlődnek magas ismétléses pumpalasokkal is. De szerintem is jobb az alacsonyabb ismetlesszam nagy súllyal.
2017. ápr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!