Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A strongman/erősember sport...

A strongman/erősember sport elérhető az átlagember számára?

Figyelt kérdés

Pl.átlagemberként részt vehetek strongman edzéseken?Lehet e indulni amatőr versenyeken?Vagy ez a sport csak a kokszos ex-erőemelők kiváltsága?

Mondjuk az is igaz,h szerintem naturálban kem lehet elhúzni egy kamiont.



2017. márc. 28. 00:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze részt vehetnek,nyílván nem lesz olyan a fizikum mint szteroiddal de naturálon is szép,müködő sportág.
2017. márc. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Cortez70 ***** válasza:
Lehet indulni natural felkészüléssel is, de semmi esélyed nem lenne.
2017. márc. 28. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Dobrovics Dániel ***** válasza:
Ha ilyen negatívan állsz hozzá alapból, akkor felesleges is ilyen versenyeken gondolkodni szerintem. Az élsport része ezeknek a szereknek a használata, de ez nem jelenti azt, hogy nélküle nem érhetsz el semmit.
2017. márc. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 paper_chaser ***** válasza:
Ha kivételes genetikád van hozzá, akkor lehet valami esélyed. De mindenki használ az élsportban szteroidot, ez pedig hatalmas előnyt jelent.
2017. márc. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De nem ez a kérdés.

Értem én,hogy naturál felkészüléssel is indzlhatok,de eselyem sem lenne...De pont ez az!Ebben a sportban nem rendeznek sima,amatőr versenyeket?Mint pl.egy fekvenyomó/erőemelő verseny egy iskola sportcsarnokában?

Meg hogy készülhetek fel?Hol?Ez nem olyan,hogy pl.lemegyek bokszedzésre és megtanulok bokszolni.Olyat még nem hallottam,hogy valahol strongman edzés lenne.Szóval egy hétköznapi átlagember hogy tud belekezdeni/belekóstolni ebbe a sportba?Lehet egyáltalán?

2017. márc. 28. 17:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne storgman edzés? Ugyanúgy van mint boksz edzés. Kell keresni egy ilyen termet és lemész. Ennyi.
2017. márc. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen elérhető!!! Szinte havonta rendeznek amatőr versenyeket ahol gyakorlatilag bárki indulhat, és kipróbálhatja az eszközöket és próbára teheti erejét! Az, hogy "kokszos ex erőemelők kivltsága" ez nem igaz, hiszen nagyon kevés erőemelő versenyez komolyabban erősember sportban azért mert a két sportnak semmi köze egymáshoz. Láttunk mi már olyan erőemelő európa bajnokot aki 300kg fölött húz fel és guggol, de a 100kg os kőgolyót meg sem tudta mozdítani...


Naturálba nem lehet elhúzni egy kamiont? Ne viccelj.. Mi minden évben rendezünk amatőr tehetségkutató versenyeket, ahol az 58-60-65kg-os srácok is elhúzzák a 6-8 tonnás kamiont... Nyilván nem olyan gyorsan mint egy profi, de simán el lehet húzni! Testvérem Gergő a kamionhúzó európa bajnokságon 2. lett 0,13 másodperccel lemaradva az elsőtől! Naturálon!! Szóval el lehet húzni azt a kamiont...


Cortez70-nek üzenném: Mi lifetime naturálon edzünk, soha az életben semmilyen doppingszert nem szedtünk, mégis több mint 80 kupát szereztünk már az erősportok világában! Amatőr országos és nemzetközi versenyeket nyertünk/nyerünk a 16 éves edzésmúltunk alatt! Testvérem jelenleg az ország 5. legerősebb embere Lifetime naturálon!!! Szóval ez butaság, hogy "semmi esélyed naturálon"... Kemény edzéssel igenis van esélyed!


Az "élsportban mindenki használ szteroidot"? Ezt az olyan emberek terjesztik, akik még szteroidokkal teletömve sem tudnak eredményeket elérni... Mint írtam is testvérem az ország 5. legerősebb embere, kamionhúzó európa bajnokságon 2. helyezett, számos nemzetközi erősember versenyt nyert már, stb. Valamint én is nyertem már meg bothúzó országos bajnokságot, és számtalan erősember versenyt is! Másik testvérem Antal aki inkább erőemelő versenyeken indul, nyert már nemzetközi erőemelő és felhúzó versenyt. Mi ez, ha nem élsport??? LifetimeNaturálok vagyunk! Szóval létezik élsport naturálon is!!!



Nagyon sok amatőr versenyt rendeznek országszerte, mi is rendezünk minden évben. Kelet Magyarország legkomolyabb erősember eszköztárával rendelkezünk, szivesen látunk közös edzésre ha errefelé laksz! Békés megye Csárdaszállás


Addigis ajánlanám a te és a kommentelők figyelmébe is a csatornánkat, ahol az eddig feltöltött videókból már kiderül szerintem hogy NATURÁLON is kiváló eredményeket lehet elérni az erősportokban!!


https://www.youtube.com/channel/UCpaqDMYSZ1vLM8qKJXFJbxg?vie..

2019. febr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!