Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Naturálba lehet keményen...

Naturálba lehet keményen edzeni évekig?

Figyelt kérdés
Vagy ízületi problémák,sérülések miatt nincs értelme?
2017. jan. 6. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha úgy érted hogy az ízületi problémák megszűnnek ha szteroidokat használsz, akkor el kell hogy keserítselek, még rosszabbak lesznek. Ugyanis az izmok gyorsabban regenerálódnak, gyorsabban fejlődnek, az ízületeid viszont ezt nem fogják tudni lekövetni.

Én 8 éve edzek naturálon, hol keményebben, hol lazábban, szerintem ezt szer nélkül csak így lehet bírni.

2017. jan. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem pont erre gondoltam,tudom,hogy csak ideig szüntetik meg,vagy valamelyiktől még rosszabb lesz,hanem idő után úgyis megáll a fejlődés,meg komoly eredményt így nem lehet,hiába edz valaki keményen,figyel az étkezésre.
2017. jan. 6. 11:46
 3/8 anonim ***** válasza:

Amatőr versenyt simán lehet nyerni naturalként is... profi kártyás nyílván nem leszel... de erős túlzás, hogy nem lehet eredményt elérni... amatőr versenyen a lényeg, hogy legyél izmos és arányos + hogy éppen te legyél a befutó a zsűrinél...

Az ízületek meg nem a kemény edzéstől mennek tönre, hanem a rossz testtartásoktól és leggyakrabban a felkészületlenségtől... mikor olyan súlyokdolgoznak amivel még nem kellene...

2017. jan. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Már Torrente is megmondta,tudod az a csupa izom, kopaszodó, kicsit korosodó spanyol színész, hogy "ahhoz hogy energia legyen kell valami ami energiát ad".és szippantott egyet az asztalon lévő fehér valamiből.

utána kemény lett és ment hajkurászni a bűnözőket.

Nos ilyen a gyúrás is, "ha nincs ami energiát adjon, kifújsz mint a fing a lukból!"-ezt is ő mondta:)

2017. jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#1 Ez nem igaz. Van ami megszünteti, van ami rontja. Ismerek olyant, aki edzeni is alig tudott, annyira fájt a válla. Lenyomott egy keményebb növi kúrát és azt sem tudja mi a fájdalom, pedig ez már régen volt.


Kérdező lehet, de ha rendesen csinálod 4-5 év után már nem lesz "értelme". Megáll a fejlődés, romlik a motiváció. Akkor is lehet keményen, de nem lesz olyan kemény mint az elején. :)

2017. jan. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-5 ev utan lelassul a fejlodes. En is 8. Eve tolom. Kemenyen edzek, de mar a suly alig no. Komoly testepito versenyre nem leszel eleg, de sok terembe jaro cuccosnal is jobban fogsz kinezni. Csajoknal meg...nyero forma.
2017. jan. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha genetika, étrend, edzés minden tökéletes (millióból 1 ember ilyen szerintem :D)

Akkor 4 év a natural max..

Egy átlag férfi kb 20kg ot tud felpakolni, 1. Évben kb 10

2.ban 4-5

3.ban 2-3

4.ben 1-2...

De csak ha tényleg minden tökéletes... utána csak szinten tartás


Csajoknál ugyan ez az arány, csak 10kg ra vetítve.

2017. jan. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

20 kg izmot? Az rengeteg.Szerintem annyit naturálba nem lehet 4-5 év alatt,az cuccal is 1-2 év.

10-15 kg-nál már megtorpan szerintem.

2017. jan. 7. 23:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!