Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Naturál ez a csávó? Nem...

Naturál ez a csávó? Nem tartom valószínűnek, hogy 2 év alatt el lehet ezt érni.

Figyelt kérdés
[link]

2016. nov. 1. 18:45
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

na sziasztok, igen, naturál, de azt is hozzá teszem hogy még. 230 at húzok fel és nem 220-at, de azért köszi. 168 centi vagyok, kg kb 78-81 között szokott lenni, 2 és fél éve edzek, előtte 3 év thaibox. heti 5x edzek, sosem hagyok ki edzést, 2-3 napnál több nem volt, hogy nem edzettem volna, az is nyaralás és hasonló miatt. a kajám jó, és jól edzek, és edzek, igen, az az én anyukám, azért is köszi :DD őh... mi volt még... ja a hátam nem pattanásos, nézd meg a felhúzós videó első 20 másodpercét. néha 1-2 napig az, és vádlizástól vagy bármitől, amin a nyakamon van a súly, begyullad, és pár hétig csunya, meg izzadok mint a ló, az se jó neki. aki a metás dolgot irta, ott az a poén, hogy nem vagyok vizes, arcom se kerek, semmi, hogy metáznék?


itt a "pattanásos" hátam:


https://www.youtube.com/watch?v=MXWsUKbPfzQ


0:6 - 0:10

2016. nov. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
nem naturál
2016. nov. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 imakommandós ***** válasza:

akik azt irjak, hogy nem natural azok tenyleg menjenek tanulni Heroldhoz. xd

Amugy nekem pont az a forma tetszik ahol latszik, hogy dietaztal, a tobbin kicsit fedett vagy, de a tomeg melle nem lehet maskepp naturba.

2016. nov. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Szerintem is simán lehet natural. Nem túl száraz és nincs rajta akkora embertelen tömeg. Jó kaja, jó edzés, a küzdősport meg adta a jó alapot.

Aki meg azt írta, hogy natúrba nem lehet 220-at húzni, annak üzenem, hogy a naturál limit 250 körül van.


Minden esetre grat hozzá Herold, jó ez. Bár a lábad kicsit mintha le lenne maradva. :D

2016. nov. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Ja,guggolni kéne lábtoló helyett :D
2016. nov. 2. 11:16
 26/30 anonim ***** válasza:
nem azért, hanem elején, mikor elkezdtem edzeni, haverokkal jártunk, és min fél évig nem lábaztunk... én meg egyedül nem tudtam hogy kell :D
2016. nov. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Fel lehet húzni annyi, volt ismerősöm hasonló erőszinttel és nem szedett semmit, mert akkor még konditermek se nagyon voltak Magyarországon, nemhogy széles körben terjedő doppingszerek.
2016. nov. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Miért tartod jobbnak a lábtolást a guggolásnál?:D
2016. nov. 2. 21:26
 29/30 anonim válasza:
Csirkepörkölt nokival
2016. nov. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
nem jobb, nekem jobb. sokkal jobban ki tudom tolni a határaim, ugyanis egyensúlyozásra korninálásra nem kell figyelni, és nem kell félni a bukástól.
2016. nov. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!