Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szteroid kérdés?

Szteroid kérdés?

Figyelt kérdés

Ami tudni kell rólam, 20 éves vagyok 3 éve eddzek és el akarok kezdeni valami könnyebb szteroid kúrát mert megtorpant a fejlődésem. Tudom valószínűleg még nem értem el a fejlődési határomat, de nem akarok még hosszú éveket le edzeni.. Következő nyárra már szép izmos testet akarok. Persze most mondhatjátok hogy büdös a munka de leszarom. :D


Az lenne pontosan a kérdés hogy egy ilyen "szteroid szűznek" milyen koxot ajánlotok, mennyibe kerül, és hol lehet beszerezni? Illetve érdekelnének a mellékhatások.


2016. okt. 13. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Van aki 20 éve naturál tud maradni, neked 3 év után felkell adni? Felejtsd el a koxot és folytasd a kitartó tiszta munkát.
2016. okt. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz a szteroidokról, de már tolnád őket. Grat. Először sok olvasást ajánlok a témában, neten van rengeteg info. Én 20 évesen nem koxolnék, ha nem versenyzek. Maxon van minden hormonod. Most tudsz igazán naturál fejlődni, nem 40 évesen. Zabálj és edz keményen, látszani fog az jövő nyárra, ha már 3 éve edzel. Csak ahogy mondod büdös a meló, haverokkal dumcsizós edzéssel nem leszel naturál izmos, szóval koxolj csak meg dumáljatok jókat a spanokkal edzés közben.
2016. okt. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Frankó edzés + kaja mellett is minimális a fejlődés ezért is akarok koxhoz nyúlni.. :) Ha koxal el érhetem azt az eredményt fél év alatt mint amit naturálban tegyük fel 5 év alatt akkor miért várjak olyan sokat?
2016. okt. 13. 21:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert egyéntől függően lehetnek enyhébb és súlyosabb mellékhatások. Meg elég szívás, ha valamit elrontasz + érzékenyebb vagy ezekre a gyógyszerekre és 20 éves korodtól tolhatod a tesztót életed végéig, hogy ne annyi legyen a tesztótermelésed, mint egy 8 éves kislánynak.
2016. okt. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezek a kérdések szerint sokat kellene még tanulni... Személyi edzőtől, susta,enanthát... 40-50 körül van egy kúra. Elméletileg. Mellékhatása van bőven mennyire jön elő egyénfüggő.
2016. okt. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha profi akarsz lenni keress egy jó edzőt ő segít mindenben, ha meg nem akkor hagyd a francba.
2016. okt. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg úgysem tud senki lebeszélni a dologról ezért én sem foglak, viszont ha már van akkora "bátorságod", hogy gyógyszerekhez nyúlsz, akkor a saját májad érdekében legyen annyi bátorságod is, hogy a tűhöz nyúlsz, nem valami szemes metiles szarsággal dobod a kukába a májad. Én a stanozololt vagy az oxandrolone-t (anavar) javaslom, nyílván primobolan-ra nem lenne pénzed ha itt teszed fel ezt a kérdést, pedig az lenne a legjobb. Ennek a 3-nak a mellékhatásai gyengébbek, ha mérlegre teszed az egészségeddel, talán kevésbé billentik lefelé, mintha tesztó mellé menne a deca/tren/masteron/halotestin/boldenon.

Ennyit tudtam segíteni, és ha ezek után megkérdezik, hogy érted el azt a fejlődés, legyen benned annyi tökösség hogy beismered: gyógyszerekkel!!

2016. okt. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem és egy kúra kb mennyibe fájna + mennyit dobna rajtam? Illetve hol tudnám beszerezni?
2016. okt. 14. 15:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Pénzt ne adjunk rá?
2016. okt. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De, az lett volna a következő.
2016. okt. 14. 18:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!