Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges, hogy ez a srác...

Lehetséges, hogy ez a srác naturál?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=g9lkfby0LiY


Kizárólag saját testsúllyal edz, húzódzkodást és tolódzkodást nehezít csak súlymellénnyel. Picit hihetetlen számomra, hogy súlyzók nélkül érte el ezt a tömeget naturálban. Nekem vért kellett izzadnom, hogy 4 év alatt egy hasonló fizikumot összehozzak... Oké, ektomort genetikám van, de ahogy látom, neki is.


Ugyanakkor a naturálsága mellett szól, hogy nincs extrém alacsony testzsírja egész évben, nincs látványosan felfejlődve a válla és a csuklyája(ugye ott van a legtöbb androgén receptor), ráadásul lábra se nagyon edz, szóval több kapacitása marad felsőtestre.


Vélemény?


2016. szept. 19. 10:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nem az volt a kérdés, hogy mennyire szar gyökér nokedli a forma, hanem hogy naturál-e. Nyugi Montez, akkor is megértem a válaszod, ha picit visszaveszel a roid rage-ből. :D


Köszönöm a válaszokat egyébként mindenkinek. :)

2016. szept. 19. 14:15
 12/17 likebike ***** válasza:
Ő Cortez,nem Montez,van különbség:).Naturál a srác szerintem.
2016. szept. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ja, Montezként kevésbé volt kocsog.
2016. szept. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Montezként még állítólag naturál volt. :D Amúgy a stílusán kívül nincs vele bajom.
2016. szept. 19. 14:35
 15/17 anonim ***** válasza:

#14

Ez most összefüggés akart lenni? :D

2016. szept. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 likebike ***** válasza:
Mármint a betűre értettem,nem arra,hogy Cortez köcsög.Csak sok az idióta,akik felbasszák az agyát.Ő is rendes,ha normálisan viszonyulnak hozzá.
2016. szept. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Cortez70 ***** válasza:
Ennyi. Aki nem ugat be, azzal normális vagyok.
2016. szept. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!