Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Honnan van ennyi pénzük a...

Honnan van ennyi pénzük a Mens physique versenyzőknek?

Figyelt kérdés
Most nem is az amerikaiakra gondolok mert ott máshogy mennek a dolgok, hanem a magyarokra mint pl: Balogh Robin, Tóth Renátó, Dengi Dániel. Miből élnek, honnan van ennyi pénzük a sok cuccra, kajára?
2016. aug. 27. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Most néztem annak a Renátónak a képeit. Tuti bünöző.
2016. aug. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. gazdag család

2. szponzor

3. DOLGOZIK

2016. aug. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%

#2

Naív vagy.

2016. aug. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de pl a táplálékkieg. szponzor csak a tápkieget állja tudtommal, és milyen munka? Személyi edzősködnek?
2016. aug. 27. 18:48
 5/10 anonim ***** válasza:

mivan? a szponzor az szponzor, lehet márka, vagy bámilyen szponzor is, pl most ronaldonak az a hasizom erősitő rezgős cucca, azért is milliókat kapott.


3.: igen, pay 4 gay, fotózkodás, találka, stb stb, tisztába vagyok vele

2016. aug. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
azért azt hozzá tenném, hogy az ilyen emberek nem mindennap néznek ki igy, nincsenek mindig top formában, bekészülnek, elmennek pár fotózásra, és egész évben azokat a képeket rakják ki, pl renátó is most sokáig üres volt, de megnézheted a régi képeit is. ha évi 2 kúrát csinálsz, az nem nagy pénz.
2016. aug. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

február:


[link]


augusztus:


[link]

2016. aug. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

tudtommal pl Dengi Daninak csak Biotech szponzora van, gondolom ők a tápkieget állják. személyi edzősködésből bejön annyi plusz pénz? valami nekem nem tiszta ebben

és milyen találka? :D

2016. aug. 27. 19:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Robin is bioteches... Szerinted csak az iso whey zero miatt ment at a scitectol? 😂😂😂😂 ne legyel hulye kerlek
2016. aug. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Renátónak ha jól láttam van 500 rugós cipője is stb, szóval van ott pénz. De a fotózásokból, reklám szereplésekből, ruha szponzorok stb rengeteg pénz van. PLusz ha személyi edzést nézzük 5000-es órabérrel, az is napi több 10 ezer.


Aztán kitudja, lehet csak p4g megy :)

2016. aug. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!