Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A magyar gyúrós társadalom...

A magyar gyúrós társadalom miért nem ismeri el Fekete László sikereit?

Figyelt kérdés
Hiszen ő a világ legerősebb embere.

2016. aug. 17. 14:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem,nem én írtam ki azt a kérdést.Rendes erősemberek sem ismerik el,beszéltem strongman versenyzőkkel,nekik sem volt róla jó véleményük.

A Laci nézetei szerint két irányzata van a sportnak,a naturál és a doppingolt irànyzat.Laci a naturál irányzatot képviseli.Az általa rendezett versenyeken doppingvizsgálat van és koxosokat nem engednek versenyezni.Laci a naturál irányzat legerősebb embere,tehát joggal mondhatja magára,hogy ő a legerősebb ember.Ami persze nem igaz,de a Laci nem ismeri el azt a sportolót,aki doppinggal nyert.

2016. aug. 17. 18:06
 12/15 Cortez70 ***** válasza:
100%
Ha beszéltél strongmanekkel, akkor tudod mi a választ. Akkor miért kérdezed meg?
2016. aug. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Régen volt már,nem emlékszem mit mondott.A táplálkozási szokásait bírálta inkább
2016. aug. 17. 18:11
 14/15 Cortez70 ***** válasza:
96%
Én egy öreg szar vagyok. Szolnokon edzettem anno 1985-2001-ig, mint sima hobbigyúrós. De súlyemelő teremben nyomtam és az edzőnk is súlyemelő volt. A megyei erősember versenyeket mindig meg is nyerte Ulvicki Misi bá. Mindig meg volt hívva Fekete Laci és, és egyszer sem mert kiállni Misivel. Csak ott indult Fekete Laci, amit ő szervezett. Ennyit láttam, ebből ítélek. Sajnálom, ha ez neked nem tetszik, de ez a véleményem.
2016. aug. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon jó kérdés, bár megdöbbenve tapasztalom, hogy 2016 óta nem nagyon tudta még érdemlegesen megválaszolni senki ezt a kérdésedet.


Tehát, hogy miért nem ismerik el más sportolók Lászlót? Egyszerű!


Azért, mert a sportolók a nem sportolókkal ellentétben tudják, hogy hogyan zajlik egy országos bajnokság vagy világbajnokság. Úgy, hogy számos selejtezőn kell túljutni ahhoz hogy valaki bekerülhessen az országos bajnokság döntőjébe, ahol az ország legjobbjaival mérheti össze erejét. Ha nyer, országos bajnok, és ezzel elnyeri az indulást eb vagy vb-n is.


Na, mármost! Most figyelj, most jön a lényeg!


A fönt leírtakkal ellentétben Fekete László soha nem nyert egyetlen erősember versenyt sem a szövetségén kívül! Megelégelte, hogy nem tud nyerni, ezért saját meghívásos szövetséget alapított amiben az erősségeire szervez minden versenyt, és amin csak és kizárólag az indulhat akit ő meghív. Nem pedig selejtezőkön keresztül a legjobbak.


László soha nem nyert egyetlen egy országos bajnokságot sem, és erősember verseny is csak úgy nyert ohgy a saját szövetségében, saját rendezésűt, amire meghívott nála gyengébbeket. Na, ezzel tisztában vannak a sportolók, hogy ennek így nincs sportértéke, ezért nem tisztelik.


A civileknek, szponzorainak viszont fogalma sincs arról, hogy a László versenyeinek csak a neve az hogy világbajnokság, közben meg egy meghívásos verseny. László nem a világ legerősebbjeivel versenyez, hanem akiket ő kiválogat az eredményeik alapján. Strongman academi oldalán el is szólta megát: Csak azért hívtam meg a világbajnokságra a versenyzőt, mert tudtam róla is, hogy nem tud felemelni 200 kilót golyóban.


Na, ezért nem tisztelik, mert átverés az egész pályafutása. Ha a meghívásos versenyek megnyerését egyáltalán lehet pályafutásnak nevezni...

2021. dec. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!