Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kombós koksz kúra hogy is van?

Kombós koksz kúra hogy is van?

Figyelt kérdés
Igen danabolozni akarok és arra lennék kíváncsi, hogy mivel tudnám bekombózni amiből még jó is sülhetne ki? Értelmes választ várok köszi Aki meg okoskodni jött meghogy én belehalok satöbbi az hagyon kit érdekel ha belehalok ezvan leszarom nemez volt a kérdés h meghalok e v valami hanem az h mivel érdemes kombózni köszi értelmes válaszokat

2016. júl. 25. 05:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem fog neked segíteni. Ha arra is lusta vagy, hogy olvass a témában. Amúgy meg aki fosik a tűtől az ne akarjon cuccozni.
2016. júl. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem fosok belövöm én ha kell!
2016. júl. 25. 07:15
 3/12 A kérdező kommentje:

3 hónapja olvasok a témában naponta 3-4 órát de olyan oszetett meg érthetetlen alig birom felfogni kiboncolgatni a lényeget

Szval nem vagyok lusta.

Ha aztmondod csináljak 100 fekvőt akkor én megcsinálom ha belepusztulok is!!!

2016. júl. 25. 07:18
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Ez most nem az akarasrol szol hanem az észrol ami neked kevesvan ink fekvozz
2016. júl. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Fele az írásodnak arról szól, hogy téged ne sajnáljon senki, te iszonyat kemény vagy és nem félsz a haláltól.
2016. júl. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Cortez70 ***** válasza:
100%
Fekvőtámaszhoz minek koxolni. Meg miért a legszarabb szemes szart akarod nyomni?
2016. júl. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
kb 1 óra olvasás után meg lehet tanulni az alapokat, egyáltalán nem bonyolult... nem tudom te mit meg hogy csináltál
2016. júl. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nincs annyi eszed te barom hogy megkérdezd attól akitől vetted/veszed azt a szemetet? Ha ennyire kemény vagy kezdd el magadon tesztelgetni, ha szerencséd van, be tudod lőni magadnak a kúrát mielőtt beledöglesz.
2016. júl. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
tesztóval.pl propi,vagy akár susta de lehet bármivel kombinálni de tesztóval célszerűbb leginkább.és ha meg nem félsz beszúrni akkor inkább nyomj injekciós danát,kevésbé terheled a májad,és ugyanaz
2016. júl. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Utolso fogyatékosnak nézel?

Danát szurni meg olyat írsz amiről kb mindenkitudja h már csak kamuvan.

Fu nemidegelem magam felkurtál

2016. júl. 28. 03:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!