Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Scott pad után se csúcsos a...

Scott pad után se csúcsos a bicepszem mit lehetne kitalálni?

Figyelt kérdés
Inkább mintha egyenes lenne vagy sima a bicepszem. Nem csúcsos. Van a terembe 1 versenyző tőle kértem segítséget aztmondta scott pad sokat segít neki is az csúcsosította. Nekem nő a bicepsz de sima marad vízszintes nem tudom hogy mondjam. Hol rontom el? Tudtok más megoldást ?
2016. júl. 24. 04:36
 1/4 Cortez70 ***** válasza:
0%

Semmit. Nincs csúcsosító gyakorlat. Az izmok tapadása genetikailag eldöntött. Szüless újra megfelelő génekkel.

Egyébként a scott pados gyakorlatról eddig sem az volt a nézet, hogy csúcsosítana, hanem az, hogy az alsó tapadási pontot edzi meg inkább.

2016. júl. 24. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy izomcsoport formája genetika kérdése.
2016. júl. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Döntött törzsű koncentrált bicepsz hajlítás állva. A pozitív szakaszban csavard a kezed a vállad felé. Kifelé csavard tehát a kisujj közeledik a váll felé és nem a hüvelykujj.
2016. júl. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
attól csak jobban ráfeszitesz, ez olyan mint hasprésnél ha a végén még ráfeszitesz akkor is jobban érzed meg hamarabb kifáradsz - csúcsösszehúzódás - de nem lesz tőle más formája.
2016. júl. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!