Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért a legdagadtabb a leghang...

Miért a legdagadtabb a leghangosabb a teremben?

Figyelt kérdés

Egy kis terembe járok edzeni, van egy 50-55 év közötti kb. 160 kilós zsíros ember.


Lejár edzeni, sokan benyalnak neki, szinte mindenkivel beszélget, de nem úgy hogy mellette áll, hanem a terem egyik végéből majdnem a másikba ordít a másiknak.


Megállás nélkül osztogatja a sleppjének a tanácsait, de úgy, hogy mindenki hallja, tehát jó hangosan.


Egyszerre elfoglal 3 berendezést is (az egyiken dolgozik a másikon pihen általában 2 széria között 4-5 percig, ekkor pofázik megállás nélkül és a harmadikon van a vize meg a cuccai, fehérje stb.).


Gyakorlatok közben ordít, mint akit ölnének, nem is a megszokott erőlködéstől való ordítás, ez sokkal rosszabb.

A hasa jóval kijjebb van, mint a melle, semmi forma csak a zsírtömeg némi eltakart izommal.

Sok lenéző megjegyzése is van a kezdő/sovány vagy 30 év alatti emberekre.


Nem foglalkozom vele, de eléggé irritál, nem tudok másik időpontban edzeni, mit tegyek?


Várjam meg amíg szívrohamot kap vagy váltsak termet?



2016. júl. 23. 16:57
 1/8 Cortez70 ***** válasza:
Nálunk is egy idősebb ember a leghangosabb, de ő nem dagadt. Válts termet ha nagyon zavar, de ilyenek szinte mindenhol vannak.
2016. júl. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Váltanék csak nincs túl sok lehetőségem, a többi messzebb van.
2016. júl. 23. 17:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Beszèlj a tulajjal, hogy àllítsa le mert zavarja a vendégeket. Vagy verd szàjba.
2016. júl. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

gyakorlatoknál én is szoktam néha "üvölteni" de csak egy kicsit, de nem ilyen bicepszezés meg ilyenektől, hanem szakitás,deadlift,lökés stb, de mivel tekintettel vagyok másokra, otthon edzek:) meg enyhén antiszoc is vagyok

válts termet ha máshogy nem megy

2016. júl. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én senki miatt nem váltanék termet. Ha bajom van valakivel akkor oda állok és beszélek vele.
2016. júl. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Mond meg neki hogy fogja be a ku rva pofáját vagy szét kúrod a fejét
2016. júl. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pontosan ahogy az utolsó mondja!
2016. júl. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tolem le is szophatjak egymast a tobbiek a teremben egyaltalan nem erdekel mit csinalnak masok epp elegge lekot a sajat edzesem.
2016. júl. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!