Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyivel másabb elmenni edzeni?

Mennyivel másabb elmenni edzeni?

Figyelt kérdés

Hogyha reggel keséskor 1.étkezés után elmenni edzeni mennyivel másabb mint pl 3.étkezés utánelmenni edzeni?


Nem lesz másabb merhát mégiscsak nem rég keltetek . Fáradság tekintetében.



2016. júl. 8. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
nem kéne hogy más legyen. ha rendben van a kajád és eleget alszol - ami testépitésben alapnak kéne lennie - nem is szabadna hogy fáradt legyél. ha meg mégis az vagy, akkor felébredsz az edzéstől. én nem érzek különbséget, akkor sem ha reggel 8kor edzek, akkor sem ha délután 4kor, és akkor sem ha este 11kor.
2016. júl. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cortez70 ***** válasza:
100%
Egyénfüggő. Nekem szarabbul megy reggel, másnak meg a reggeli edzés jön be vagy ahhoz szokott. Nem vagyunk egyformák.
2016. júl. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem sem megy a reggeli edzés. Csak a délután jön be, pár étkezés után. Este is jó lenne, de akkor nehezen alszom el az edzés miatt.

Tapasztald ki, melyik a legjobb neked.

2016. júl. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem este 6-9 között sokkal jobb mint reggel vagy délelőtt. Kell 3-4 nagy kajálás előtte. Diétában tökmindegy, ott úgy is visszaesek.
2016. júl. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. Én sokkal jobban bírok teljesíteni késő délutáni edzésen mint mondjuk egy reggelin.
2016. júl. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!