Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti hogyan győztétek meg a...

Ti hogyan győztétek meg a szüleiteket, hogy ne szóljanak bele az étrendetekbe?

Figyelt kérdés

Nyilván a különköltözés nem opció.


De ma teljesen kibuktam. Megfőztem magamnak a kis kajámat, bedobozoltam, megyek haza, ennék erre apám kiadta a kutyának, mert úgy látta, hogy rossz...

De már hónapok óta meg a piszkálódás, a szokásos dumák.

- Miért nem eszed azt, amit mi?

- Nem mindegy, hogy mit eszel?

- Naaa, már megint eszi kis bébikaját (túró-banán-zabpehely)

- Örülj hogy ehetsz és még válogatsz is, a drága kajákat eszed (ami ugye nem igaz, mert nem drágább semmivel) mások meg éheznek.

- Van mindig itthon csirkemellsonka. Az a vákuumcsomagolt. Azon is okoskodnak, hogy minek főzök amikor ott van felszeletelve.

- Játszod itt az egészségeset, közben meg a gyógyszerezett, vizezett csirkehúst veszed a piacon.



Természetesen, ha ugyanazt eszem mint ők, csokit, édességet, gumicukrot meg sültkrumplit valami mirelit fasírttal meg hasonlók, akkor rendben van.


Hogy bírtátok elviselni? (Mellesleg én fizetem a kajámat.)

Van még két ismerősöm, akiknek szintén ilyen primitívek a szülei, de ők is csak szenvednek.


2016. júl. 6. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
En nem magam fizetem a kajam hanem szuleim es egyszeruvolt. Kiszamoltam azt h mennyi az a kaja amit sulira vennek es mennyi az "uj kajam" ara egesz napra.es meg igy is olcsobb volt az "uj kajam" mint a regibol csak sulira szoval azt mondtak oke. Meg igy magam mosogatok,mosok vegulis szinte kulon elek egy hazban
2016. júl. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Tömegelésnél megettem őket
2016. júl. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amikor írtad, hogy te fizeted a kajádat, az volt a pont az i-n. Anélkül is komplett hülyeséget beszélnek, de így főleg durva.


Részvétem. Nekem jobb szülőm volt, tiszteletben tartotta az életmódomat, sőt, megfelelően főzött nekem. Ez ugyan nem testépítő kaja volt, mert olyat sosem eszem és akkor még nem edzettem, de a tolerancia megvolt. Szerencsére vannak ilyen szülők is. Amúgy tudtam volna főzni magamnak, elég korán kezdtem s nem bonyolítom el.


Az utolsó szülői mondatban még van is valami, én se a legminőségibbnek gondolom a bolti csirkét (persze attól még van benne tápanyag), de a felvágottjuk mellől nincs erkölcsi alapjuk osztani az észt...

Hogy a bébikajával (:D) mi a baja, nem tudom. Harmincas fizikai munkások is visznek olyasmit munkába, de egy mindenképp :D Finom, jó összetételű - azonkívül jogod van hozzá, mi a lótúrónak kell beledumálni, hogy a másik prioritásrendszere milyen ételt dob ki? Nem drága és jó, a céljaidnak megfelel. Grrrr. Kitartást, én nem tudom, mit csinálnék ilyen szituban, hisz sosem volt részem benne. Mindig maximálisan toleráns emberekkel éltem és én magam sem térítgettem másokat.


De a "nem mindegy, hogy mit eszel?" is ott van. Aztkell mondani erre, hogy nem. Bátrabbak úgy nézhetnek a kérdezőre, mintha egy elmebeteggel társalognának. Pedig csak ignoráns, ezt nem tudom magyarul.

Gondolom, érveltél már. Akkor a lelkiismereted legalább tiszta. Másokat táplálkozásról meggyőzni szinte lehetetlen, ezt sokszor tapasztaltam. Ahhoz nyitottság kell s fene tudja, e téren abból nem sok szorul az átlagemberbe.

2016. júl. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

--gömb--


Fater szerencsére már megdöglött,

anyámmal nincs gond.

Ha előbbi élne, minimum nyomorékra vertem volna azóta. Szóval nekem nem lett volna nehéz elmagyarázni hogy merről hány méter, bár messze nem ez lett volna az első ok.

2016. júl. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha te fizeted akkor menjenek a pokolba.
2016. júl. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el, csak a főkérdést.

"Ti hogyan győztétek meg a szüleiteket, hogy ne szóljanak bele az étrendetekbe?"

Nos, nekem az a válaszom, hogy sehogy. Ez van.

2016. júl. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!