Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen képesítése van a...

Milyen képesítése van a LifeTiltes srácnak?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki is nekem támadna, szeretném leszögezni, hogy a kérdést nem kötekedésnek szánom, semmi ilyen szándékom nincs, valóban az információ érdekel. És külön kérni szeretném, hogy ne menjünk bele se a csávó stílusába, sem egyéb emberi jellemzőibe, engem ez egyáltalán nem érdekel.

Engem kizárólag az foglalkoztat most, hogy milyen tudás, esetleg képesítés áll amögött, hogy ő edzési-, táplálkozási tanácsokat ad. Milyen alapon teheti ezt ő meg? És persze milyen alapon bízzon meg az ő tudásában egy teljes mértékben laikus ember?

Keresgéltem, nem találtam erről semmit, ami megnyugtatna, és természetesen nem szeretnék felelőtlenül belekezdeni valamibe, amit egy olyan ember állít össze, aki mondjuk nincs is tisztában a dolgok egészségügyi vonzatával.



#balogh tamás
2016. jún. 8. 16:28
 1/1 crudy ***** válasza:
Hát egyenes választ nem tudok adni mert h nem tudom h milyen képesítése van e ha egyáltalán van de, meggyőző tud lenni ha valaki felvillant egy papírt. Viszont ha valaki ez alapján dönti el h hiteles vagy nem akkor itt is van baj szerintem. Sok személyi trénerrel találkoztam már kondikban. Van jó meg nem jó de mindkettőnek van papírja. Van olyan akit ha kifizetsz ott áll melletted egész edzés alatt és mondja h mit csinálj és nézi h minden oké e. Láttam olyat, nem is egyet sajnos aki egy időpontra lebeszélt három klienst a kondiba, megmondta mindegyiknek h mit kell csinálniuk esetleg meg is mutatta és ott hagyta őket, aztán kövi gyakorlat, azt is elmondta és megint ott hagyta őket. Néz körbe itt. Sok hülye van aki nem ért hozzá és így is válaszol a kérdésekre. Van millió ostoba kérdező de az egy dolog mert ők kérdeznek viszont az tényleg gáz ha egy válaszolónak fogalma sincs arról h mihez szól hozzá és elhiszi h ért hozzá. Ezzel egyetemben tudom h vannak itt olyanok akik nagyon értenek hozzá. Nem csak mondják hanem csinálják is. Nem beszélve arról h ha valaki nem vékony vagy nem edzett az nem azt jelenti h nem ért hozzá nagyon. Én is szoktam táplálkozási tanácsokat adni és ha valamit nem tudok meg kérdezek egy nálam okosabbat. A lifetilt ahogy tudom nagyon eredményes. Az alapokat bárki elsajátíthatja a netröl pl. de a részleteket a rutinosak tudják meg aki tanulta. Szóval tegyük fel utána olvasol a neten mindennek, elmész a LT-s csávóhoz és ha azt látod h szöges ellentétben van mindennel amit te olvastál akkor igen esélyes h nem érti a dolgát. Viszont sokan fordulnak hozzá és eddig úgy tudom mindenki meg volt vele elégedve. Na lényeg ha van papírod attól még lehetsz tudatlan a témában, ha jönnek ki mögüled az elégedett emberek akkor már nem annyira.
2016. jún. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!