Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Stana szüneteltetése kúra...

Stana szüneteltetése kúra KÖZEPÉN 2 hétre?

Figyelt kérdés

sokszor olvasgatok kúrákat és hasonló dolgokat, és ma összefutottam egy olyannal, ahogy 12 hétből 5-5 hét volt a stana, közepén 2 hét szünet, ilyennel még nem találkoztam, mi a véleményetek erről a módszerről? főleg hozzáértöbb itteniek véleménye érdekel, mint clint, koslayer, cortez, monty, béka, stb itt a link:


[link]



2016. jún. 2. 20:04
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
ne itt szidjátok egymást légyszi :(
2016. jún. 2. 21:00
 22/24 anonim ***** válasza:
hát ha van hozzá gusztusod gratula hozzá :D
2016. jún. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 clint ***** válasza:
Ha esetleg egy hoszabb pl 16 hetes kúra lenne megérteném, talán okos dolog is lenne, hisz fentarthatna egy jó formát hosszu ideig. Így viszont sztem nem vmi okos, bár kinek mi,sok furcsa kúrát hallottam. Amúgy nem vagyok jó angolból, most ez a srác csak a winit szúrja vagy más is megy?
2016. jún. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
annál a kúránál amit én emlitettem úgy van, hogy 12 hét tesztó, heti 500 mg, és közbe elsőtől az ötödikig, és nyolcadiktól a tizenkettedikig napi 50mg winstrol, azaz a a hatodik és a hetedik héten csak tesztó megy.
2016. jún. 3. 11:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!